Kultura w otoczeniu osób niepełnosprawnych – wywiad z Anną Dymną

327

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Anna Dymna to aktorka, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Dla wielu na zawsze pozostanie Anią Pawlak z słynnej trylogii Sylwestra Chęcińskiego czy Barbarą Radziwiłłówną z filmu Janusza Majewskiego. Od lat zajmuje się również niesieniem pomocy osobom niepełnosprawnym. Jest założycielką i prezesem Fundacji „Mimo wszystko” oraz organizatorką Festiwalu Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty. I to właśnie ONA jest gościem w kolejnym odcinku programu Dominika Kubalskiego „Kultura w otoczeniu osób niepełnosprawnych”. W wywiadzie Anna Dymna porusza między innymi kwestie podejścia osób zdrowych do osób z niepełnosprawnościami, opowiada o genezie swojej fundacji, jej pierwszych spotkaniach z osobami niepełnosprawnymi, jak i wspomina kolegów i atmosferę z planów filmów „Nie ma mocnych”, „Kochaj albo rzuć” i „Znachor”. Wraz z Radiem Bezpieczna Podróż zapraszamy do wysłuchania tej wyjątkowej audycji.

Słuchaj także: https://bezpiecznapodroz.org/2021/02/22/kultura-w-otoczeniu-osob-niepelnosprawnych-wywiad-z-pawlem-burczykiem/

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia