Charytatywnie na Bielanach – Klub Pod Podłogą

325

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

sdr

W audycji realizowanej przez Radio Bezpieczna Podróż wraz ze Stowarzyszeniem ULICA DZIELNICA STOLICA oraz portalem Północna Ćwiartka przedstawiamy także tych, którzy w tych trudnych czasach pandemii niosą pomoc innym. Taką osobą jest między innymi Zbigniew Dolecki prowadzący od ponad dwudziestu lat na Bielanach Klub Pod Podłogą. Od blisko roku lokal ten prowadzi akcję „Posiłek dla medyka”. A także we współpracy z Urzędem Dzielnicy Bielany oraz Stowarzyszeniem ULICA DZIELNICA STOLICA wydaje obiady dla najuboższych. W rozwożeniu tych posiłków pomagają wolontariusze ze ww. stowarzyszenia, o których z kolei opowiada Oktawia Staciewińska.

Warto jeszcze wspomnieć, że Klub Pod Podłogą jest zlokalizowany przy ulicy Płatniczej 35/37 na Starych Bielanach w zabytkowym dworku należącym swego czasu do aktorki Krystyny Sienkiewicz.

dav

Zapraszamy do wysłuchania audycji.

Charytatywnie na Bielanach – Klub Pod Podłogą

Posłuchaj również: https://bezpiecznapodroz.org/2021/04/09/wywiad-z-wojciechem-jurkiewiczem-wiceprezesem-klubu-hutnik-warszawa/

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia