Wywiad z Wojciechem Jurkiewiczem wiceprezesem klubu Hutnik Warszawa

290

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

W kolejnym odcinku programu realizowanego przez Radio Bezpieczna Podróż we współpracy ze Stowarzyszeniem ULICA DZIELNICA STOLICA i portalem Północna Ćwiartka gościmy w klubie sportowym Hutnik Warszawa. W wywiadzie z Wojciechem Jurkiewiczem wiceprezesem klubu rozmawiamy o sytuacji w klubie, sekcjach sportowych, zawodnikach, planach i rewitalizacji stadionu Hutnika.

Od sezonu 2018/2019 piłkarze Hutnika Warszawa, trenowani przez Bartłomieja Walewskiego, występują w IV lidze. Klub powstał w 1957 roku, a jego siedziba mieści się na Bielanach przy ulicy Marymonckiej 42. Klubowe barwy to kolory pomarańczowy i czarny. Od kilku lat prężnie działa w klubie dziecięca i młodzieżowa akademia piłkarska, w ramach której trenuje również kilka dziewcząt. Oprócz sekcji piłkarskiej Hutnik Warszawa to także sekcje koszykówki, jeździectwa, szachowa, pole dance czy triathlon.

Co dzieje się w klubie w czasie pandemii, jak i gdzie trenują zawodnicy oraz kiedy wrócą na zrewitalizowany stadion dowiecie się z naszej rozmowy. Zapraszamy do wysłuchania.

Wywiad z Wojciechem Jurkiewiczem wiceprezesem klubu Hutnik Warszawa 1
Wywiad z Wojciechem Jurkiewiczem wiceprezesem klubu Hutnik Warszawa 1

Posłuchaj także: https://bezpiecznapodroz.org/2021/04/09/pawel-nastula-chlopak-z-bielan/

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia