Wywiad z Wojciechem Jurkiewiczem wiceprezesem klubu Hutnik Warszawa

58

W kolejnym odcinku programu realizowanego przez Radio Bezpieczna Podróż we współpracy ze Stowarzyszeniem ULICA DZIELNICA STOLICA i portalem Północna Ćwiartka gościmy w klubie sportowym Hutnik Warszawa. W wywiadzie z Wojciechem Jurkiewiczem wiceprezesem klubu rozmawiamy o sytuacji w klubie, sekcjach sportowych, zawodnikach, planach i rewitalizacji stadionu Hutnika.

Od sezonu 2018/2019 piłkarze Hutnika Warszawa, trenowani przez Bartłomieja Walewskiego, występują w IV lidze. Klub powstał w 1957 roku, a jego siedziba mieści się na Bielanach przy ulicy Marymonckiej 42. Klubowe barwy to kolory pomarańczowy i czarny. Od kilku lat prężnie działa w klubie dziecięca i młodzieżowa akademia piłkarska, w ramach której trenuje również kilka dziewcząt. Oprócz sekcji piłkarskiej Hutnik Warszawa to także sekcje koszykówki, jeździectwa, szachowa, pole dance czy triathlon.

Co dzieje się w klubie w czasie pandemii, jak i gdzie trenują zawodnicy oraz kiedy wrócą na zrewitalizowany stadion dowiecie się z naszej rozmowy. Zapraszamy do wysłuchania.

Wywiad z Wojciechem Jurkiewiczem wiceprezesem klubu Hutnik Warszawa 1
Wywiad z Wojciechem Jurkiewiczem wiceprezesem klubu Hutnik Warszawa 1

Posłuchaj także: https://bezpiecznapodroz.org/2021/04/09/pawel-nastula-chlopak-z-bielan/