Kultura w otoczeniu osób niepełnosprawnych – wywiad z Przemkiem Sadowskim

67

Na wywiad z Przemkiem Sadowskim do swojego programu “Kultura w otoczeniu osób niepełnosprawnych” zaprasza Dominik Kubalski. Na antenie Radia Bezpieczna Podróż panowie rozmawiali między innymi o aktorskich sukcesach Przemka i jego dalszych planach zawodowych. Wśród pytań, które zadał Dominik nie zabrakło także tych o role teatralne, o czas studiów aktorskich czy wybór zawodu. Jeśli chcecie się dowiedzieć jakiej roli nie zagrałby Przemek Sadowski, kto jest jego zawodowym idolem oraz jak grywa mu się z żoną, także aktorką, Agnieszką Warchulską i dlaczego tak rzadko ich rodzinny duet artystyczny możemy zobaczyć razem na scenie czy na ekranie posłuchajcie wywiadu. Zapraszamy!

Przemysław Sadowski (ur. 1975 w Hajnówce) jest absolwentem słynnej Łódzkiej Filmówki, jego sceniczny debiut to rola elfa w spektaklu “Sen nocy letniej” w Teatrze im. Stefana Jaracza w Łodzi. Szerokiej publiczności znany z takich filmów, jak: “Strefa ciszy” (2000), “Pierwszy milion” (2000), “Enduro bojz” (2000), “Tylko mnie kochaj” (2005), “Cisza” (2010), “Układ zamknięty” (2012) czy seriali: “Klan”, “Na dobre i na złe”, “Samo życie”, “Ranczo”, “Prawo Agaty”, “Londyńczycy”, “Na krawędzi” oraz “Niania”. Od 2004 roku jest mężem ww. aktorki Agnieszki Warchulskiej.

Wywiad z Przemkiem Sadowskim 1
Wywiad z Przemkiem Sadowskim 2
Wywiad z Przemkiem Sadowskim 3
wywiad z Przemkiem Sadowskim 4
Wywiad z Przemkiem Sadowskim 5

Posłuchaj również: https://bezpiecznapodroz.org/2021/04/12/kultura-w-otoczeniu-osob-niepelnosprawnych-wywiad-z-olga-bonczyk/