O inwestycjach na Bemowie – wywiad z Magdaleną Gogol

336

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

W kolejnych odcinku audycji realizowanej przez Radio Bezpieczna Podróż we współpracy ze Stowarzyszeniem ULICA DZIELNICA STOLICA i portalem Północna Ćwiartka zapraszamy na wywiad z Magdaleną Gogol. Magdalena Gogol jest radną Dzielnicy Bemowo, na co dzień jako przewodnicząca zasiada w Komisji Inwestycji i Ładu Przestrzennego. Jak łatwo się już domyślić rozmowa z radną dotyczy najpilniejszych inwestycji realizowanych na terenie Bemowa, do których bez wątpienia należy zwiększenie liczby palcówek edukacyjnych i sieci dróg. Tu wciąż brakuje żłobków, przedszkoli i żłobków. Bemowo, choć jest jedną z najmłodszych i najbardziej rozległych dzielnic stolicy, to jednak bardzo mocno rozbudowującą się. Obecnie na tym terenie Warszawy mieszka 120 tys. osób, rocznie przybywa dzielnicy średnio około od 2 do 5 tys. mieszkańców. Jakie inwestycje uda się zrealizować w tym roku jeszcze na Bemowie? Jakie projekty z Bemowa trafiły do Budżetu Obywatelskiego Mazowsza? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w naszej audycji. Zapraszamy do wysłuchania programu.

Wywiad z Magdaleną Gogol

Posłuchaj również: https://bezpiecznapodroz.org/2021/04/23/o-lasach-polnocnej-warszawy/

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia