O lasach północnej Warszawy

263

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Tym razem w kolejnym odcinku audycji Stowarzyszenia ULICA DZIELNICA STOLICA i portalu Północna Ćwiartka rozmawiamy o lasach północnej Warszawy. Naszym przewodnikiem jest Bartosz Popczyński z Centrum Edukacji Przyrodniczo-Leśnej Lasów Miejskich – Warszawa. Z naszego programu, realizowanego na antenie Radia Bezpieczna Podróż, dowiecie się, co to znaczy, że Białołęka jest zadziczała. Powiemy Wam, kto i co najbardziej zagraża Lasowi Bielańskiemu. Wyjaśnimy, jakie chronione gatunki flory i fauny występują na obszarze Bemowa, Białołęki i Bielan. A także odpowiadamy na pytania, co należy zrobić, gdy na swej drodze, na terenach zielonych w mieście spotkamy dzikie zwierzę. Zapraszamy do wysłuchania programu.

O lasach północnej Warszawy 1 – opowiada Bartosz Popczyński
O lasach północnej Warszawy 2 – opowiada Bartosz Popczyński

Posłuchaj także: https://bezpiecznapodroz.org/2021/04/15/cytadela-warszawska-pamiatka-po-zaborach/

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia