Co nowego w Muzeum Sportu i Turystyki?

284

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Przedstawiciele mieszczącego się na Żoliborzu Muzeum Sportu i Turystyki są gośćmi w kolejnym odcinku audycji realizowanej przez Radio Bezpieczna Podróż we współpracy ze Stowarzyszeniem ULICA DZIELNICA STOLICA oraz portalu Północna Ćwiartka. Kamil Siemiradzki i Piotr Walewski opowiadają o tym, co nowego placówka przygotowała na nadchodzący maj. Oprócz wystaw stałych w muzeum trwają prace nad upamiętnieniem niepełnosprawnych sportowców, planowane są obchody 70. rocznicy powstania placówki, odbywają się lekcje on-line dla uczniów szkół podstawowych i średnich oraz gotowa jest już ekspozycja poświęcona polskiemu trenerowi wszechczasów Kazimierzowi Górskiemu. Ponadto pracownicy muzeum, jak sami przyznają, z niecierpliwością czekają już na zakończenie lockdownu i pierwsze wizyty publiczności. Zapraszamy do wysłuchania programu.

Muzeum Sportu i Turystyki 1
Muzeum Sportu i Turystyki 2

Posłuchaj także: https://bezpiecznapodroz.org/2021/04/30/o-sprawach-bialoleki-rozmowa-z-radna-agnieszka-borowska/

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia