Filmy na VOD – najlepsze premiery czerwca

249

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

filmy
fot. Mollie Sivaram / Unsplash

W naszym czerwcowym zestawieniu najlepszych filmowych premier czeka na Was dużo mocnych wrażeń, nie zabraknie też odrobiny śmiechu i nostalgii. Oto filmy, które nie powinny ujść Waszej uwadze w tym miesiącu!

Filmy science fiction

W tym gatunku mamy dla Was dwie premiery w gwiazdorskiej obsadzie, które po prostu trzeba zobaczyć. Na iTunes możecie obejrzeć film pt. „Voyagers” z Lily-Rose Depp i Colinem Farrellem. Opowiada o grupie młodych mężczyzn i kobiet, która w obliczu zagłady rasy ludzkiej została wyhodowana tak, aby odznaczać się inteligencją i… posłuszeństwem. Wyruszają oni na kosmiczną wyprawę z misją skolonizowania odległej planety. Podczas lotu w przestrzeni kosmicznej odkrywają pewne niepokojące sekrety misji. Przeciwstawiając się treningowi, jaki narzuca im ich dowódca (w tej roli Colin Farrell), odkrywają najbardziej prymitywną stronę swojej natury i powodują kompletny chaos na statku. Drugą propozycją jest film pt. „Kosmiczny grzech” z Brucem Willisem w roli głównej. W roku 2524 Ziemianie otrzymują wiadomość z odległej planety zamieszkałej przez obcą cywilizację. Aby zapobiec kosmicznej wojnie, siedmioro śmiałków wyrusza w śmiertelnie niebezpieczną misję. Film obejrzycie na Rakuten TV.

Thrillery, komedie i nie tylko

Nie zwalniamy tempa i proponujemy kolejne filmy utrzymane w mrocznej konwencji. Na Canal+ Premium można obejrzeć film pt. „Girl”. Tytułowa dziewczyna, będąc dzieckiem, uciekła w razem z chorą matką od agresywnego ojca. Przez lata matka opowiadała na temat ojca wiele przerażających historii, choć sama dziewczyna niewiele pamięta z tamtego okresu. Pewnego dnia dowiaduje się, że ojciec je odnalazł i chce się zemścić. Chcąc go wyprzedzić, uzbrojona w siekierę, wyrusza do jego domu. Odrobinę zabawnej groteski oferuje film pt. „Niewesołe miasteczko”, do obejrzenia na Canal+ Premium. Opowiada historię podróżującego po kraju samotnego mężczyzny (w tej roli Nicolas Cage). Z powodu awarii auta z konieczności zatrzymuje się on w małym mieście. Mężczyzna zostaje zatrudniony do nocnego sprzątania lokalnego opuszczonego parku rozrywki, ponieważ nie ma pieniędzy na zapłacenie za naprawę samochodu. Wkrótce przekonuje się, że lunapark zamieszkują opętane maskotki.

filmy
fot. Glenn Carstens / Unsplash

Nasza kolejna propozycja będzie gratką dla fanów filmów szpiegowskich i talentu Benedicta Cumberbatcha. W filmie pt. „Gra szpiegów”, którego fabuła osadzona jest w latach 60. XX wieku, aktor wcielił się w rolę brytyjskiego biznesmena, Greville’a Wynne’e. Kiedy zimna wojna osiąga swoje apogeum i nad światem wisi groźba III wojny światowej, CIA i brytyjski wywiad zmuszają mężczyznę do zrealizowania niebezpiecznej misji. Zadaniem Wynne’a jest skontaktowanie się z wysokim radzieckim oficerem i pozyskanie od niego tajnych planów rządu Związku Radzieckiego. Film obejrzycie w serwisie Cineman. Ostatnią ciekawą pozycją w naszym czerwcowym zestawieniu jest dokument, który z pewnością zainteresuje fanów piłki nożnej, a zwłaszcza Manchesteru United. „Sir Alex Ferguson: Never Give In” (do obejrzenia na iTunes) opowiada o legendarnym trenerze Czerwonych Diabłów, jednym z najwybitniejszych selekcjonerów w historii futbolu. Film jest bogaty w unikatowe wywiady, wypowiedzi i fragmenty meczów.

Słuchaj Radia Bezpieczna Podróż

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia