Kultura w otoczeniu osób niepełnosprawnych – wywiad z Katarzyną Traczyńską

265

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

dav

Na wywiad z Katarzyną Traczyńską z Fundacji im. Darii Trafankowskiej zaprasza Dominik Kubalski. Rozmowa odbyła się w studiu Radia Bezpieczna Podróż w audycji „Kultura w otoczeniu osób niepełnosprawnych”.

Fundacja im. Darii Trafankowskiej za cel stawia sobie pomoc w ratowaniu życia i zdrowia aktorów. Jest to pierwsza i jak dotąd jedyna Fundacja wspomagająca środowisko artystyczne, środowisko ludzi związanych ze sceną. Godnym uwagi jest fakt, że powstała ona dzięki inicjatywie grupy przyjaciół zbierających pieniądze na leczenie aktorki, Darii Trafankowskiej. Jej ostatnią wolą było stworzenie Fundacji, pomagającej ciężko chorym ludziom. Nie chodzi o pomoc wyłącznie finansową. Przede wszystkim członkowie Fundacji mają ambicję stworzyć bank wiadomości dotyczący leczenia. Dlatego chcą organizować konsultacje z lekarzami i specjalistami, którzy pomogą chorym w trudnej sytuacji. Swoją działalność Fundacja zainaugurowała w 2007 roku.

Działalność Fundacji firmują swoim wizerunkiem osoby takie jak: Krystyna Janda, Małgorzata Kożuchowska, Małgorzata Foremniak, Magdalena Cielecka, Maja Ostaszewska, Jolanta Fraszyńska, Beata Ścibakówna, Magdalena Szejbal, Katarzyna Herman, Maria Pakulnis, Edyta Olszówka, Karolina Gruszka, Ewa Skibińska, Justyna Sieńczyłło, Bożena Stachura.

Dominik Kubalski – wywiad z Katarzyną Traczyńską – 01
02
03
04
05

Zainteresował cię nasz materiał? Przeczytaj koniecznie: Wywiad z Wojciechem Adamczykiem

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia