Legionowo – Miasto Przyjazne Mieszkańcom – WOPR Legionowo

267

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

dav

W pierwszym wakacyjnym odcinku audycji „Legionowo – Miasto Przyjazne Mieszkańcom” gościmy w siedzibie WOPR Legionowo. Ratownicy z legionowskiego oddziału Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w miniony piątek, tj. 25 czerwca rozpoczęli sezon. Z tej też okazji na terenie siedziby legionowskiego WOPR-u odbyła się akcja skierowana do dzieci i młodzieży. Wydarzenie odbyło się pod nazwą „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”. W jego realizację włączyła się także Komenda Główna Policji. Przed mikrofonem Radia Bezpieczna Podróż o tym, jak bezpiecznie wypoczywać nad wodą. Naszymi gośćmi byli inspektor Mariusz Ciarka z Komendy Głównej Policji w Warszawie oraz z Krzysztof Jaworski prezes legionowskiego WOPR. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

01 Krzysztof Jaworski – legionowski WOPR
02 Krzysztof Jaworski – legionowski WOPR
03 Krzysztof Jaworski – legionowski WOPR
Komenda Główna Policji

Zainteresował cię nasz materiał? Przeczytaj także: Program Aktywny Samorząd

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia