Legionowo – Miasto Przyjazne Mieszkańcom – wywiad z Mariuszem Budrowskim

282

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

sdr

Na wywiad z Mariuszem Budrowskim zapraszamy do kolejnego odcinka samorządowej audycji „Legionowo – Miasto Przyjazne Mieszkańcom”. W półgodzinnym wywiadzie gość Radia Bezpieczna Podróż wyjaśnia czym jest projekt „Odmładzanie na surowo”, czyli dieta witariańska. W myśl tej filozofii to pożywienie ma być lekarstwem, a lekarstwo pożywieniem. Od kilku lat Mariusz Budrowski znany jest szerokiemu gronu odbiorców, zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami, jako niestrudzony propagator stylu życia opartego na harmonii z naturą, jak i spożywania tylko surowych owoców i warzyw oraz pestek, nasion i olei tłoczonych na zimno. W rozmowie wyjaśnia jaki wpływ na ludzki organizm ma picie świeżych soków owocowo-warzywnych, jak je prawidłowo przygotowywać i ile razy dziennie spożywać.

Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Mariuszem Budrowskim.

01
02
03
04

Zainteresował cię nasz materiał? Przeczytaj także: Wywiad z Krzysztofem Człapskim – Mistrzem Europy w Nordic Walkingu

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia