Legionowo – Miasto Przyjazne Mieszkańcom – wywiad z Krzysztofem Człapskim

422

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

sdr

Na wywiad z Krzysztofem Człapskim zapraszamy do kolejnego odcinka samorządowej audycji „Legionowo – Miasto Przyjazne Mieszkańcom” realizowanej przez Radio Bezpieczna Podróż. Z wielokrotnym Mistrzem Polski i aktualnym Mistrzem Europy w Nordic Walkingu, jak i twórcą Człapski Team rozmawialiśmy o prozdrowotnych właściwościach tej dyscypliny sportu. Z racji faktu, iż wywiad w radiowym studiu odbył się tuż przed startem pana Krzysztofa w kolejnych ogólnopolskich zawodach nie zabrakło pytań o jego przygotowania do tychże sportowych zmagań. Jednakże znaczna część rozmowy z Mistrzem Europy dotyczyła jego aktywności na terenie miasta Legionowa. Tutaj bowiem prowadzi nieodpłatne zajęcia z Nordic Walkingu dla wszystkich przy wsparciu DPD Arena.

Krzysztof Człapski jest instruktorem Rekreacji Ruchowej o specjalności Nordic Walking oraz Fitness. Ponadto dał się poznać jako świetny organizator aktywnych imprez, pikników, rajdów i mistrzostw Nordic Walking. Prowadzi ćwiczenia psychofizyczne, takie jak: Joga, Taichi i Quiqong. Jest także zdobywcą tytułu „Osobowość roku 2012 Nordic Walking”. Zajął trzecie miejsce na Mistrzostwach Świata Nordic Walking 10 km w Austrii. Warto jeszcze wspomnieć o sukcesach Człapski Team. W ubiegłym roku drużyna ta zajęła pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej w Pucharze Wielkopolski Nordic Walking na 10 km.

Zapraszamy na wywiad z Krzysztofem Człapskim:

01 – Krzysztof Człapski
02 – Krzysztof Człapski
03 – Krzysztof Człapski
04 – Krzysztof Człapski

Zainteresował cię nasz materiał? Przeczytaj i posłuchaj także: Wywiad z Bernadetą Bocek-Piotrowską

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia