ŻTC BIKE RACE – XIII Memoriał Feliksa Rawskiego

47

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

7 etap cyklu ŻTC BIKE RACE 2021 odbędzie się już 1 sierpnia. W najbliższą niedzielę kolarze rywalizować będą w Mińsku Mazowieckim. Patronat medialny nad imprezą sprawuje Radio Bezpieczna Podróż.

Tegoroczne zmagania w Mińsku Mazowieckim odbywają się z falstartem związanym z pandemią koronawirusa. Pierwotnie wyścig miał się odbyć 9 maja, ostatecznie został przeniesiony. W ramach zawodów odbędzie się XIII Memoriał Feliksa Rawskiego. Zawodnicy pojadą na rundzie o długości 18 km, która prowadzi drogami technicznymi wzdłuż autostrady A2. Biuro zawodów będzie miało swoją siedzibę przy MOSiR w Mińsku Mazowieckim. Natomiast start ostry z miejscowości Arynów-Królewiec z ulicy Dojazdowej przy trasie A2, tj. 5 km na północ.

Dzień wcześniej, 31 lipca partner cyklu – Na Osi – Kolarska Przestrzeń przeprowadzi oficjalny trening. Trenerzy wyjaśnią, jak zachowywać się w czasie wyścigu. Omówią także między innymi podstawy taktyki wyścigowej, a także nastąpi przejazd po trasie i zwrócenie uwagi na kluczowe miejsca wyścigu.

Zapraszamy wszystkich do Mińska Mazowieckiego, gdzie tradycyjnie odbędzie się memoriał lokalnego kolarskiego bohatera Feliksa Rawskiego. Jeżeli wierzyć synoptykom zapowiada się znakomita pogoda do ścigania. Zatem do zobaczenia w Mińsku – zachęca do udziału w zawodach, dyrektor cyklu Wojciech Pawelec.

Organizatorem imprezy sportowej jest Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów. Bardziej szczegółowe informacje dotyczące przyszłych zmagań kolarskich znajdują się pod adresem www.ztc.pl.

Zainteresował cię nasz temat? Przeczytaj koniecznie: II część cyklu ŻTC BIKE RACE 2021

Brak postów do wyświetlenia