Wywiad z Magdaleną Parszewską – Kultura w otoczeniu osób niepełnosprawnych

341

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

dav

Na wywiad z Magdaleną Parszewską, animatorką i absolwentką Łódzkiej Filmówki zaprasza Dominik Kubalski. Rozmowa ta została zarejestrowana w Łodzi, w siedzibie Studia Animacji ANIMUSZ w ramach audycji „Kultura w otoczeniu osób niepełnosprawnych”. Magdalena Parszewska zajmuje się szeroko rozumianą animacją. Prowadzi również warsztaty z animacji. Ma na swoim koncie współpracę m.in. z TVP Kultura, Opus Film, Muzeum Sztuki i Muzeum Włókiennictwa w Łodzi, WJT Team, Breakthru Films, Animoon oraz takimi markami jak: Orange i Carrefour. Jej zawodową karierę rozpoczęła produkcja „Bejbe” z 2006 roku. Łącznie może pochwalić się szesnastoma produkcjami, które tworzyła bądź współtworzyła, a w jednej zagrała jedną z głównych ról aktorskich. W rozmowie z Dominikiem Kubalskim Magdalena Parszewska opowiada o początkach swojej fascynacji animacją, studiach w Łódzkiej Filmówce czy idolach – mistrzach polskiej animacji sprzed lat. Zapraszamy na wywiad z Magdaleną Parszewską.

01
02
03
04
05

Zainteresował cię nasz materiał? Przeczytaj także: Wywiad z Piotrem Radeckim

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia