Warszawskie Powązki

288

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Warszawskie Powązki – z racji zbliżającego się święta Wszystkich Świętych przybliżamy ich historię. Na antenie Radia Bezpieczna Podróż o tym najbardziej znanym cmentarzu w stolicy opowiada Piotr Radecki. A wszystko to w ramach audycji realizowanej we współpracy ze Stowarzyszeniem ULICA DZELNICA STOLICA i portalem Północna Ćwiartka.

Cmentarz Powązkowski położony na terenie dzielnicy Wola zajmuje 43 ha. Jak powszechnie wiadomo cały obszar cmentarza znajduje się pod ścisłą ochroną konserwatorską. W programie Piotr Radecki opowiada m.in. o tych znanych polskich twórcach kultury i ludziach zasłużonych, którzy znaleźli tu miejsce ostatniego spoczynku. Prowadzi nas w swej barwnej opowieści zarówno przez Aleję Zasłużonych, jak i alejki położone nieco na uboczu. Zapraszamy do wysłuchania audycji.

Warszawskie Powązki

Zainteresował cię nasz temat? Przeczytaj także: Filmowa Warszawa

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia