Wywiad z Aleksandrą Konieczną

283

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

dav

Na wywiad z aktorką Aleksandrą Konieczną zaprasza Dominik Kubalski. Rozmowę nagrano w Radiu Bezpieczna Podróż w ramach audycji „Kultura w otoczeniu osób niepełnosprawnych”. Z pewnością szerokiej publiczności Aleksandra Konieczna znana jest z roli Honoraty Leśniewskiej w serialu „Na Wspólnej”. Ostatnimi czasy aktorka dała się również poznać ze znakomitych kreacji w tak głośnych produkcjach, jak „Ostatnia rodzina” czy „Boże Ciało”. Warto dodać, że otrzymała za nie nawet Polskie Nagrody Filmowe „Orły”. Jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie. Pochodzi z Prudnika. Jej filmowym debiutem był udział w produkcji „Maskarada” (1986). Obecnie można ją oglądać w wchodzącym do polskich kin obrazie „Żeby nie było śladów. Sprawa Grzegorza Przemyka”. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu.

Wywiad z Aleksandrą Konieczną – cz. 1
cz. 2
cz. 3
cz. 4
cz. 5

Zainteresował cię nasz materiał? Przeczytaj także: Wywiad z Krzysztofem Jochanem

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia