Wywiad z Krzysztofem Jochanem

316

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Na wywiad z Krzysztofem Jochanem zaprasza Dominik Kubalski do programu „Kultura w otoczeniu osób niepełnosprawnych”, zrealizowanego w Radiu Bezpieczna Podróż. Bohater tego odcinka audycji zasłynął tym, że w Niebrowie niedaleko Tomaszowa Mazowieckiego stworzył muzeum upamiętniające zespół Breakout. W trakcie rozmowy z Dominikiem Krzysztof Jochan przedstawił kulisy powstania muzeum, o którym mówi, że jest to raczej izba pamięci. Nie mogło zabraknąć też opowieści o eksponatach tam się znajdujących i sposobie ich zdobywania. W Galerii Wsi Niebrów można zobaczyć m.in. archiwalne i dotąd niepublikowane zdjęcia członków zespołu, ich autografy czy oryginalne płyty. Krzysztof Jochan to nie tylko wielki fan Miry Kubasińskiej i zespołu Breakout. To także chodząca encyklopedia wiedzy o tej formacji, jak i rodzimego bluesa. Tym bardziej zapraszamy do wysłuchania tego odcinka programu „Kultura w otoczeniu osób niepełnosprawnych”.

Wywiad z Krzysztofem Jochanem – cz. 1
Cz. 2
Cz. 3
Cz. 4
Cz. 5

Zainteresował cię nasz materiał? Przeczytaj także: Wywiad z Lucyną Malec

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia