Wywiad z Arturem Barcisiem

287

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Na wywiad z Arturem Barcisiem zaprasza Dominik Kubalski. Ceniony i powszechnie lubiany aktor był gościem w programie „Kultura w otoczeniu osób niepełnosprawnych”, realizowanym przez Radio Bezpieczna Podróż. W trakcie wywiadu – podzielonego na pięć części – nie mogło zabraknąć pytań o ulubione role aktora. A są nimi pamiętny Norek z „Miodowych lat” i Czerepach z „Rancza”. Artur Barciś podczas rozmowy z Dominikiem podzielił się również kilkoma anegdotami z planów filmowych, w tym z serialu „Tulipan”. Aktor bardzo często angażuje się też w działalność charytatywną, o czym też mówi w udzielonym wywiadzie.

Artur Barciś ma na swoim koncie udział w 99 produkcjach filmowych i telewizyjnych. Zagrał w 6 spektaklach Teatru Telewizji. Jest również świetnym aktorem scenicznym i dubbingowym. Swoją aktorską karierę zaczynał od występu w serialu wojennym „Do krwi ostatniej” z 1979 roku. Bez wątpienia do jego najbardziej pamiętnych ról ekranowych należą ww. Norek i Czerepach, a także: Wasylko ze „Znachora”, czy Wiesio Ceglarek ze „Zmienników”. Od 1984 roku jest aktorem Teatru Ateneum w Warszawie, gdzie obecnie można go oglądać w spektaklu „Kasta la vista”. Artur Barciś jest absolwentem Łódzkiej Filmówki. Jego żona Beata jest montażystką filmową.

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z Arturem Barcisiem.

Wywiad z Arturem Barcisiem – cz. 1
cz. 2
cz. 3
cz. 4
cz. 5

Zainteresował cię nasz materiał? Przeczytaj i posłuchaj także: Wywiad z Aleksandrą Konieczną

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia