Wywiad z Zuzanną Lit

309

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

sdr

Na wywiad z Zuzanną Lit zaprasza Dominik Kubalski do programu „Kultura w otoczeniu osób niepełnosprawnych”. Aktorka znana jest szerokiej publiczności z kreacji niepełnosprawnej doktor Kazimiery Radlicy w serialu „Na dobre i na złe”. Przed mikrofonem Radia Bezpieczna Podróż rozmawiała między innymi o udziale w nowym filmie, którego premiera odbędzie się w przyszłym roku. Wspomniała również o swoim udziale w wspieraniu organizacji pozarządowych, jak i doświadczeniach wyniesionych z tej współpracy. W trakcie wywiadu nie zabrakło też pytań o nagrody filmowe. Zuzanna Lit otwarcie przyznała, że Oskar niekoniecznie jest jej marzeniem. Stawia bardziej na nagrody z europejskich festiwali filmowych.

Zuzanna Lit – kariera

Warto przypomnieć, iż filmowy debiut aktorki to rola koleżanki Tomka w serialu „Rodzinka.pl”, który miał miejsce w 2011 roku. Od tamtej pory widzowie mogli ją oglądać w takich produkcjach, jak: „Barwy szczęścia”, „Na Wspólnej”, „Ojciec Mateusz” czy „Komisarz Alex”. Do jej ostatnich zawodowych dokonań należy m.in. udział w produkcjach „Stulecie winnych” i „Zakochani po uszy”. Aktorka jest absolwentką Łódzkiej Filmówki. Na Instagramie prowadzi konto @zuzannalit, które na co dzień obserwuje ponad 64 tys. osób.

Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Zuzanną Lit.

Wywiad z Zuzanną Lit, cz. 1
cz.2
cz. 3
cz. 4
cz. 5

Zainteresował cię nasz materiał? Przeczytaj i posłuchaj także: wywiad z Lucyną Malec z serialu „Na Wspólnej”

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia