Wywiad z Lucyną Malec

344

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

sdr

Na wywiad z Lucyną Malec zaprasza Dominik Kubalski, pomysłodawca audycji „Kultura w otoczeniu osób niepełnosprawnych”. A rozmowę z aktorką Dominik przeprowadził tradycyjnie w studiu Radia Bezpieczna Podróż.

Lucyna Malec szerokiej publiczności znana jest z roli Danuty Zimińskiej w serialu „Na Wspólnej”. Aktorka jest absolwentką warszawskiej PWST, którą ukończyła w 1989 roku. Urodziła się i wychowywała w Bielsku-Białej. O tym, że zostanie aktorką, wiedziała, jak mówi, od dziecka. Na małym ekranie Lucyna Malec debiutowała w takich znanych serialach jak: „Czterdziestolatek” i „W labiryncie”. Niemniej popularność i sympatię widzów zdobyła występując w telewizyjnym widowisku kabaretowym „Komiczny Odcinek Cykliczny”, w którym partnerowała Grzegorzowi Wasowskiemu i Sławomirowi Szczęśniakowi. Aktorka znana jest również z roli zazdrosnej żony Mariana Włosińskiego w nagradzanym na międzynarodowych festiwalach „Moim Nikiforze Krzysztofa Krauze”. Warto jeszcze wspomnieć, że wcieliła się w postać Grażyny Nowik – zapracowanej żony i matki dwojga dzieci w serialu „Bulionerzy”. Na co dzień Lucyna Malec związana j zawodowo z warszawskim Teatrem Kwadrat. Jako aktorka dubbingowa użyczała swojego głosu w filmach animowanych, takich jak: „Flinstonowie”, „Krowa i kurczak” czy „Noddy”.

O czym rozmawiał Dominik z Lucyną Malec? Tego dowiecie się odsłuchując najnowszy odcinek jego audycji.

Wywiad z Lucyną Malec – cz. 1
cz. 2
cz. 3
cz. 4
cz. 5

Zainteresował cię nasz materiał? Odsłuchaj także wywiad Dominika z Ewą Błaszczyk.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia