Wywiad z Katarzyną Wolińską

1143

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Na wywiad z Katarzyną Wolińską zaprasza Anna Dydymska. Rozmowa odbyła się w ramach prowadzonej przez Anię audcji „Z dobrej strony”, nadawanej w każdy poniedziałek po 16:00 w Radiu Bezpieczna Podróż. Historia Katarzyny Wolińskiej poruszyła wielu Polaków Jej obserwatorzy w mediach społecznościowych znają ją przede wszystkim z konta „Pudel i ja”. „Oto jest Kaśka” to z kolei tytuł książki będąca opisem jej życia, w którym nie brakuje zmagań z przeciwnościami losu… Katarzyna Wolińska choruje na zespół Jadassona. Obejmuje on zaawansowaną osteoporozę i związaną z tym łamliwość kości. Od kilku lat zmaga się również z chorobą nowotworową. W ubiegłym roku Katarzyna Wolińska zdobyła tytuł Osobowości Internetowej w konkursie „Człowiek bez barier 2020”. 9 kwietnia 2022 roku wzięła ślub ze swoim partnerem Sławkiem, z którym związana jest od kilku lat. W rozmowie z Anią mówi m.in. o miłości, niezastąpionej roli czworonoga w życiu osoby z niepełnosprawnością oraz jak pomimo wszystko zwyczajnie nie zwariować. Zapraszamy do wysłuchania.

Wywiad z Katarzyną Wolińską, cz. 1
Wywiad z Katarzyną Wolińską cz. 2
Wywiad z Katarzyną Wolińską – cz. 3
Wywiad z Katarzyną Wolińską – cz.4

Zainteresował cię nasz temat? Przeczytaj także: Rozmowę z aktorką, Beatą Kawką

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia