Wywiad z Arturem ArteZem Patanowskim

324

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Artur ArteZ Patanowski wywiad w Radiu Bezpieczna Podróż
Wywiad z Arturem ArteZem Patanowskim w Radiu Bezpieczna Podróż

Na wywiad z Arturem ArteZem Patanowskim zaprasza Dominik Kubalski. Rozmowa z artystą odbyła się w ramach programu „Kultura w otoczeniu osób niepełnosprawnych”, nadawanego w Radiu Bezpieczna Podróż.

Artur ArteZ Patanowski szerokiej publiczności dał się poznać jako wokalista, muzyk i kompozytor. Jak sam mówi muzyką zajmuje się od najmłodszych lat. Już jako ośmiolatek uczęszczał na prywatne lekcje gry na akordeonie. Był również uczniem Państwowej Szkoły Muzycznej, gdzie oprócz akordeonu szkolił się w grze na pianinie. Podczas kolejnych lat nauki odkryto w nim talent wokalny, co w rezultacie zaowocowało ukończeniem szkoły ze specjalizacją muzyk-wokalista. W muzyce Disco Polo zaczął istnieć od 2013 roku, a jego pierwsza produkcja „Na dotyk” zrobiła duże zamieszanie w Internecie. Warto zauważyć, że ArteZ ma na swoim koncie ma wiele występów w różnych produkcjach TV o charakterze muzyczno-rozrywkowym. Posiada także wiele nagród i wyróżnień, które nie tylko podkreślają jego dorobek artystyczny. Bez wątpienia są również wyrazem uznania wśród publiczności. Zajął 1. miejsce na festiwalu DiscoDrom Hanna 2016 w kategorii własny utwór oraz Debiut na największym festiwalu muzyki Disco Dance Ostróda 2017.

Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z z Arturem ArteZem Patanowskim

Wywiad z Arturem ArteZem Patanowskim – cz. 1
cz. 2
cz. 3
cz. 4
cz. 5

Zainteresował cię nasz materiał? Przeczytaj także wywiad z Moniką Mariotti

Program wspiera projekt „Legalna Kultura”

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia