Wywiad z Moniką Mariotti

326

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Na wywiad z Moniką Mariotti zaprasza Dominik Kubalski. Polska aktorka włoskiego pochodzenia była gościem w programie „Kultura w otoczeniu osób niepełnosprawnych” w Radiu Bezpieczna Podróż. Monika Mariotti sympatię szerokiej publiczności zdobyła grając takich serialach, jak: „Przepis na życie”, „Druga szansa” czy „Pierwsza miłość”. W ostatnim czasie można ją było zobaczyć także w „Stuleciu winnych” i w „Świętym”. Na swoim koncie aktorka ma również produkcje pełnometrażowe. Na dużym ekranie pojawiła się m.in. w komediach „Dzień dobry, Kocham cię” i „Porady na zdrady”. A także w dramatach „Noc Walpurgi” i „Ojciec”. W 2017 roku u boku Rafała Maseraka zajęła 6. miejsce w siódmej edycji popularnego programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Warto dodać, że rumbę w jej wykonaniu doceniła sama Ivona Pavlović. Aktorka biegle mówi w sześciu językach: polskim, włoskim, angielskim, rosyjskim, francuskim i niemieckim. Uwielbia podróże. W związku z poszukiwaniami rodzinnych korzeni swego czasu odwiedziła Syberię.

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z Moniką Mariotti.

wywiad z Moniką Mariotti – cz. 1
cz. 2
cz. 3
cz. 4
cz. 5

Zainteresował cię nasz materiał? Przeczytaj także: Wywiad z Adrianna Borek z Kabaretu NOWAKI

Program wspiera projekt „Legalna Kultura”

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia