Fundacja PROMIEŃ SŁOŃCA

576

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Na zdjęciu Jerzy Jastrzębski, prezes fundacji PROMIEŃ SŁOŃCA. Organizator Dni Osób z Niepełnosprawnościami Miasta Legionowo i Powiatu Legionowskiego
Na zdjęciu Jerzy Jastrzębski, prezes fundacji PROMIEŃ SŁOŃCA. Organizator Dni Osób z Niepełnosprawnościami Miasta Legionowo i Powiatu Legionowskiego

Fundacja PROMIEŃ SŁOŃCA od lat organizuje na terenie Legionowa Dni Osób z Niepełnosprawnością Miasta Legionowo i Powiatu Legionowskiego. Powstała w 2005 roku przy Powiatowym Zespole Szkół i Placówek Specjalnych ww. Legionowie. Celem jej działań jest wspieranie rozwoju dzieci i młodzieży dotkniętej niepełnosprawnością intelektualną poprzez działanie mając na celu wyrównywanie szans. Bez wątpienia bardzo ważnym celem jest przeciwdziałanie wykluczaniu społecznemu tej grupy dzieci i młodzieży oraz ich najbliższych. Od 2008 roku fundacja jest organizacją pożytku publicznego. W związku z tym aktywnie bierze udział w życiu miasta i powiatu. W audycji „Legionowo – Miasto Przyjazne Mieszkańcom” rozmawialiśmy z Jerzym Jastrzębskim, prezesem fundacji, o planowanych przez nią akcjach w 2022 roku.

Fundacja PROMIEŃ SŁOŃCA – Legionowo Miasto Przyjazne Mieszkańcom 24.02.2022 cz. 1
cz. 2
cz. 3
cz. 4

Zainteresował cię temat związany z Legionowem? Przeczytaj także o Wolontariacie Legionowo i jego najnowszych akcjach społecznych.

A audycję „Legionowo – Miasto Przyjazne Mieszkańcom” usłyszysz na antenie Radia Bezpieczna Podróż w każdy czwartek po 14:00.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia