Podkowa Leśna wspiera niepełnosprawnych

0
59
Jak Podkowa Leśna wspiera niepełnosprawnych Burmistrz Podkowy Leśnej Pan Artur Tusiński. Mężczyzna w jasnym garniturze stoi na tle zieleni parkowej
Jak Podkowa Leśna wspiera niepełnosprawnych Burmistrz Podkowy Leśnej Pan Artur Tusiński

Jak Podkowa Leśna wspiera niepełnosprawnych? Odpowiedzi na to pytanie, na antenie Radia Bezpieczna Podróż w programie “Lokalne społeczności mają głos” udzielił Artur Tusiński Burmistrz Podkowy Leśnej. Władze miasta od kilku lat skupiają się na doskonaleniu i poprawie infrastruktury. Już w fazie projektowej prowadzone jest wnikliwe rozpoznanie potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Wszystko po to, by zapewnić tym osobom jak najwięcej samodzielności i niezależności. Są to między innymi: budowa podjazdów dla wózków, pętle indukcyjne wzmacniające sygnał dla osób niedosłyszących. A także czy tabliczki informacyjne dla osób niedowidzących i niewidomych. Jakie jeszcze inne działania podejmują władze tej gminy na rzecz osób z niepełnosprawnościami? Bez wątpienia o tym dowiecie się z audycji. Zapraszamy do wysłuchania.

Podkowa Leśna wspiera niepełnosprawnych – Lokalne społeczności mają głos 02.03.2022

Więcej informacji o wsparciu dla osób niepełnosprawnych w gminach usłyszysz na antenie Radia Bezpieczna Podróż. Codziennie od poniedziałku do piątku po godzinie 13:00 w audycji “Lokalne społeczności mają głos”.

Zainteresował cię temat? Przeczytaj także, co Kałuszyn robi na rzecz osób z niepełnosprawnościami.