Wywiad z Kasią Kołeczek

529

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Na zdjęciu Dominik Kubalski i Kasia Kołeczek
Wywiad z Kasią Kołeczek Dominik Kubalski zrealizował w Klubie Komediowym w Warszawie

Na wywiad z Kasią Kołeczek zaprasza Dominik Kubalski. Rozmowę z aktorką Dominik nagrał dla programu „Kultura w otoczeniu osób niepełnosprawnych”, emitowanego w Radiu Bezpieczna Podróż. Kasia Kołeczek jest absolwentką Państwowej Szkoły Teatralnej w Warszawie. Uczęszczała również do Szkoły Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich. Od kilku lat swój zawodowy czas dzieli pomiędzy Polskę a Wielką Brytanię. Na wyspach aktorka zagrała m.in. w serialu kryminalnym „Ojciec Brown” (2013), w trzeciej części hitu „Bridget Jones” (2016), a ostatnio w „97 minut”. W tej produkcji polska aktorka partneruje m.in. samemu Alecowi Baldwinowi. Z pewnością polskiej publiczności Kasia Kołeczek zapadła w pamięć jako Julia Zdrojewska z serialu „Na Wspólnej”. Bez wątpienia fani polskich produkcji telewizyjnych pamiętają ją także z ról w „Klanie”, „Złotopolskich”, „Barwach szczęścia” czy „BrzydUli”. W ostatnim czasie dołączyła także do obsady popularnej serii „M jak miłość”. Kasia Kołeczek ma na swoim koncie również udział w takich polskich produkcjach pełnometrażowych, jak: „Listy do M. 3”, „Narzeczony na niby” czy „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu.

Wywiad z Kasią Kołeczek cz. 1
cz. 2
cz. 3
cz. 4
cz. 5

Zainteresował cię nasz materiał? Przeczytaj także wywiad z Martą Klubowicz.

Program “Kultura w otoczeniu osób niepełnosprawnych” usłyszysz w Radiu Bezpieczna Podróż w każdą niedzielę po 20:00.

Program wspiera akcję Związku Artystów i Kompozytorów Scenicznych:

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia