Hutnik Warszawa wspiera dzieci uchodźców

491

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Plakat akcji #jednadruzyna. Hutnik Warszawa wspiera dzieci uchodźców
Akcji #jednadruzyna patronuje Mazowiecki Związek Piłki Nożnej

Hutnik Warszawa wspiera dzieci uchodźców z Ukrainy niemal od samego początku wojny w Ukrainie. Jak przekazał nam Michał Hasik, rzecznik Hutnika Warszawa, organizowana pomoc trafia także do tych, którzy zostali w kraju ogarniętym konfliktem. W akcję zbiórki funduszy, jak i medykamentów czy żywności zaangażowało się również mocno Stowarzyszenie ULICA, DZIELNICA, STOLICA. Pierwszy transport darów zebranych wspólnie przez to stowarzyszenie i klub Hutnika trafił w minionym tygodniu do Medyki. Stamtąd dostarczone produkty zostały przekazane na stronę ukraińską do najbardziej potrzebujących. W pomoc rodakom włączył się także Alex Shcherbatiuk, pochodzący z Ukrainy koszykarz Hutnik Warsawa 3×3. Co warto podkreślić Hutnik Warszawa obok pomocy doraźnej podjął się dodatkowo wsparcia dla ukraińskich dzieci, które z rodzicami osiadły na Mazowszu. Pod hasłem #jednadruzyna klub będzie organizował nieodpłatne zajęcia w piłkarskiej szkółce młodzieżowej Hutnika dla chłopców i dziewcząt z roczników 2005-2017. Klub gwarantuje młodym zawodnikom również nieodpłatnie stroje treningowe. Patronat nad akcją #jednadruzyna objął Mazowiecki Związek Piłki Nożnej. Więcej informacji o projekcie znajdziesz tutaj, a także w audycji Radia Bezpieczna Podróż. Zapraszamy do wysłuchania.

Hutnik Warszawa wspiera dzieci uchodźców cz. 1
cz. 2

Zainteresował cię temat wsparcia dla uchodźców z Ukrainy? Przeczytaj także o bezpłatnych autostradach dla Ukraińców.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia