Czy Kaczyński odejdzie z rządu?

371

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Według ustaleń RadaZet.pl, na 4 czerwca PIS ma w planach organizację konferencji. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, Jarosław Kaczyński ma właśnie wtedy ogłosić swoje odejście z rządu. Prezes chce bardziej skupić się na pracy partyjnej i kontaktach z ludźmi. Jak twierdzi ważny polityk Prawa i Sprawiedliwości nastąpiłoby to już dużo wcześniej , gdyby nie wojna na Ukrainie. Jak ustalili dziennikarze Radia Zet, premier zrobi wszystko aby zatrzymać prezesa w rządzie. Zdaniem rozmówcy Morawieckiemu znacznie łatwiej przychodzi rządzenie wspólnie z Jarosławem Kaczyńskim, któremu można przypisać wiele sukcesów partii. Do których zaliczyć można chociażby wspólny wyjazd obu panów do Kijowa, gdzie spotkali się z prezydentem Ukrainy Wołodymirem Zełenskim. Wizyta ta spotkała się z dużym uznaniem wśród naszych sojuszników.
Jednak codzienna praca w rządzie mocno męczy Kaczyńskiego , który niebawem skończy 73 lata. Prezes PIS musi także szykować się do ostatniej kampanii, w jakiej poprowadzi swoją partię.

Słuchaj Radia Bezpieczna Podróż!

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia