Jarosław Kaczyński odchodzi z rządu?

363

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Jarosław Kaczyński odchodzi z rządu
Jarosław Kaczyński odchodzi z rządu

Trwają spekulacje, że wkrótce prezes Prawa i Sprawiedliwości, który kieruje Komitetem Rady Ministrów ds. Bezpieczeństwa Narodowego i spraw Obronnych, może ogłosić odejście z rządu? – Dzisiejszy dzień być może będzie kluczowy w tej sprawie – przyznał na antenie Telewizji Polskiej sekretarz generalny PiS Krzysztof Sobolewski.

Sekretarz generalny PiS Krzysztof Sobolewski został zapytany w wywiadzie dla TVP1 – pytał prowadzący rozmowę Krzysztof Ziemiec – „Kiedy Jarosław Kaczyński opuści rząd?”

„To decyzja pana prezesa i o tym, czy i kiedy to nastąpi, będzie komunikował osobiście prezes. Mogę podpowiedzieć, że dzisiejszy dzień może być w tym kontekście dosyć istotny – odpowiedział Sobolewski”.

„Nie chcę wchodzić w żadne dywagacje – zaznaczył Sobolewski i stwierdził, że to Jarosław Kaczyński będzie przekazywał wszystkie szczegółowe informacje w tej sprawie”.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia