XVII Zlot Pojazdów Militarnych w Lipianach 15-17.07.2022

0
1416
XVII Zlot Pojazdów Militarnych w Lipianach
XVII Zlot Pojazdów Militarnych w Lipianach

W dniach 15-17.07.2022 odbędzie się XVII Zlot Pojazdów Militarnych w Lipianach „Ogniem i Mieczem”. Jak piszą organizatorzy jesteśmy Stowarzyszeniem o nazwie Lipiański Klub Motorowy Partyzanci. Od kilkunastu lat organizujemy zloty militarne na terenie miasta Lipiany. Mamy na koncie łącznie XVI Zlotów. Działamy non profit. Jesteśmy zwykłymi pasjonatami militariów. Niestety z każdym nowym rokiem, nasza grupa zaczęła znikać. Wiele osób odeszło z naszego stowarzyszenia, z różnych przyczyn, najczęściej przez zwyczajny brak czasu, spowodowało to coraz większe utrudnienia w organizacji imprez. Mniej członków równa się mniej rąk do pracy i pomocy.

XVII Zlot Pojazdów Militarnych w Lipianach plakat
XVII Zlot Pojazdów Militarnych w Lipianach – plakat

Przez ostatnie trzy lata pandemia dała się we znaki i uniemożliwiała nam kontynuowanie tego przedsięwzięcia jakim są zloty.  Dodatkowo wzrost cen wszelkich usług jak i przedmiotów znacznie nas zblokował. Wszystkie nasze imprezy były i są zawsze darmowe, przez co wszystkie fundusze musieliśmy pozyskać z zewnątrz. W tym roku niestety nie jest tak kolorowo, brakuje nam naprawdę sporej sumy, żeby móc zrobić tegoroczny zlot na starym dobrym poziomie. Sami jako stowarzyszenie, zawsze staraliśmy się pomagać na różnego rodzaju eventach poprzez pokazy i przejażdżki. Dziś to my zwracamy się z prośbą o pomoc!

Każda kwota nas ratuje. Bardzo chcemy aby tegoroczny zlot znów uświetnił wakacje w naszym powiecie.

Zapraszamy do wzięcia udziału w zbiórce, jak i w samym zlocie!

Popierajmy tego typu inicjatywy gdyż żal byłoby stracić kolejną imprezę w kalendarzu która gromadziła miłośników pojazdów militarnych.

link do wydarzenia https://fb.me/e/1vllYgS2k

Partyzanci Lipiany

XVII Zlot Pojazdów Militarnych w Lipianach motocykle
XVII Zlot Pojazdów Militarnych w Lipianach motocykle

W celu zachęcenia publiczności relacja z XIV Zlot pojazdów militarnych Lipiany 2019

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2022.