Bezpieczny Zakup Alfa Romeo Stelvio Q4

356

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

bezpieczny zakup alfa romeo stelvio q4 w kolorze niebieskim

Czy odważysz się nabyć sexownego SUVa? Bezpieczny Zakup Alfa Romeo Stelvio Q4 to przymiarka do rozważenia takiego zakupu. To wyjątkowy SUV, inny od wszystkich. Alfa pokazała że SUV może na drodze zachowywać się jak rasowe sportowe auto nie kosztując tyle co URUS.

Bezpieczny Zakup Alfa Romeo Stelvio Q4

Starsi odbiorcy tego artykułu pamiętają opowiastkę sprzed lat? Właściciele Alfy widząc się na lunchu nie podają sobie ręki bo już rano widzieli się w warsztacie. To doprowadziło do bankructwa formy i przejęcia jej przez FIATa ale nie od razu było dobrze. Poprawa nastąpiła wraz z modelem 156 ale tylko częściowo. Potem była 147 i też nie było dobrze. Teraz na szczęście jakość jest na co najmniej średnim poziomie więc nie ma strachu. Auto jest bardzo atrakcyjne wizualnie i trzyma się drogi rewelacyjnie.

bezpieczny zakup alfa romeo stelvio q4 w kolorze niebieskim
Rewelacyjny SUV Alfa Stelvio Q4

Dlaczego jest to auto godne uwagi? Bo jeździ lepiej od BMW, wygląda lepiej od AUDI i daje więcej radości jak nudne VOLVO. To auto dla kogoś kto nie tyle chce się wyróżniać od innych ale po prostu inny jest. Ma więcej fantazji i szuka radości z jazdy samochodem, takiej normalnej radości kierowca/auto, nie dla poklasku tylko dla siebie. To auto bardzo osobiste, ma duszę i styl, prawdziwy włoski styl, niepowtarzalny i nieszablonowy jak w niemieckich produkcjach. Wersja testowana to ESTREMA i bardziej odlotowa jest QV ale ona kosztuje ponad pół miliona a tą mamy za 3 stówki tylko!!!

aktualna oferta Alfy

Bezpieczny Zakup Alfa Romeo Stelvio Q4

uszkodzony lub zapchany zawór EGR to większe zużycie paliwa, w jakim stanie jest twój?

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia