Halloween Festiwal Karawanów Pogrzebowych 2022.10.31 w Mińsku Mazowieckim

0
440
KARAWANPARADA 2022 Halloween'owy Festiwal Karawanów Pogrzebowych 31.10.22 Mińsk Mazowiecki
KARAWANPARADA 2022 Halloween'owy Festiwal Karawanów Pogrzebowych 31.10.22 Mińsk Mazowiecki

KARAWANPARADA czyli Halloween Festiwal Karawanów Pogrzebowych 2022.10.31 w Mińsku Mazowieckim to polska odpowiedź na straszenie duchami które przyszło z za oceanu.

UWAGA ZMIANA LOKALIZACJI !!!!! ZLOT KARAWANÓW ORAZ LIMUZYN!
KARAWANPARADA 2022.10.31 w Mińsku Mazowieckim między godzinami 18-22 , ul. Warszawska 173 (zlot na dziedzińcu Miejskiego Domu Kultury).

W wyniku połączenia sił, osób trudniących się “karawaniarstwem” (nie mylić z karawaningiem) postanowiono o połączeniu wydarzeń w jeden Halloween, który zapewne wyjdzie wszystkim na zdrowie? To nic innego, jak tylko jeszcze lepsza zabawa! Do konduktu z Mińska Mazowieckiego dołączyły karawany z Piastowa, pomysłodawcy podobnego wydarzenia które miało odbyć się w Piastowie. Cieszymy się wraz z organizatorami, że tym razem konkurencja w tej dziedzinie powinna wyjść na zdrowie i że będziemy mogli Was gościć w Mińsku Mazowieckim. A jak powszechnie wiadomo co dwa karawany to nie jeden więc będzie się działo!

Halloween i Festiwal Karawanów Pogrzebowych KARAWANPARADA w Mińsku Mazowieckim

KARAWANPARADA 2022 czyli Halloween’owy Festiwal Karawanów Pogrzebowych to nie tylko rzadkie wydarzenie, ale również swego rodzaju pokaz motoryzacyjnej mody pogrzebowej.

Każdy zlot ma swoje wybory więc i tu trzeba będzie kogoś wybrać.

 Podczas Festiwalu zasady są dość sztywne w odbiorze, ale Jury które jest jeszcze całkiem ciepłe wybierze:
– najciekawszy pojazd pogrzebowy z datą produkcji sięgającą zeszłego tysiąclecia,
– auto z gracją obecnego stulecia,
– MISS publiczności – maszyna w każdym wieku.
Dla laureatów tego prestiżowego konkursu przewidziano nagrody od sponsorów oraz…uścisk dłoni organizatora. Wieńców nie przewidziano.

Halloween Festiwal Karawanów Pogrzebowych w programie także:

Halloween Festiwal Karawanów Pogrzebowych plakat
Halloween Festiwal Karawanów Pogrzebowych plakat

Zapraszamy serdecznie do pięknego Mińska Mazowieckiego i jego niezwykłych uroków, gdzie w klimacie pałacowym każdy poczuje prawdziwe Halloween.

Podpisano – Formacja Elektrycznych Grabarzy

Jedną z ciekawostek jest to że do sponsorów dołączyły Zakłady i Domy Pogrzebowe. Z nimi będziecie mogli pojechać w jeszcze nie ostatnią podróż. Przewiozą, pokażą, oswoją.

UWAGA ZMIANA LIKALIZACJI !! ZLOT KARAWANÓW ORAZ LIMUZYN !
Na wypadek gdyby któryś karawan miał problem jak trafić na miejsce akcji – 31.10.2022 między godzinami 18-22, Mińsk Mazowiecki ul. Warszawska 173 (zlot na dziedzińcu Miejskiego Domu Kultury).

Halloween Festiwal Karawanów Pogrzebowych 2022.10.31 w Mińsku Mazowieckim
Halloween Festiwal Karawanów Pogrzebowych 2022.10.31 w Mińsku Mazowieckim CADILLAC FLEETWOOD KARAWAN 1985

Strona fb organizatora KARAWANPARADA 2022 Halloween’owy Festiwal Karawanów Pogrzebowych

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2022. Z pewnością mogą Cię też zainteresować inne tematy umieszczone na naszej stronie. Kalendarz imprez motoryzacyjnych 2022 to jest to.