Obóz w Hiszpanii dla młodzieży, czyli możliwość poznania innej kultury i języka

Pożyteczne wyjazdy edukacyjne do Hiszpanii

454

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

obóz w hiszpanii dla młodzieży czyli nie tylko widok zachodzącego słońca
wyjazd do Hiszpanii na obóz to nie tylko relaks ale i nauka

Hiszpania jest jednym z dziesięciu najchętniej odwiedzanych państw na świecie. Nic więc dziwnego, że każdego roku przyciąga rzesze młodzieży, która nie tylko wypoczywa na złocistych plażach hiszpańskich kurortów, ale także szlifuje język, poznaje kulturę i zwiedza najpiękniejsze atrakcje na wybrzeżu. Dlaczego obóz zagraniczny, to świetny pomysł na wypoczynek dla młodzieży? Sprawdźcie!

Zalety obozów zagranicznych, czyli nie tylko zabawa, ale i nauka!

Mogłoby się wydawać, że młodzież wyjeżdżająca na obozy zagraniczne, pragnie jedynie relaksu, chillu i słodkiego nicnierobienia, najlepiej przebywając cały czas na plaży i kąpiąc się w morzu. Ku zaskoczeniu wielu, młodzież XXI wieku potrafi mieć o wiele większe aspiracje, niż nie raz nam się wydaje! W tym okresie rozwoju zdolności poznawcze i kompetencje społeczne oraz emocjonalne rozwijają się bardzo intensywnie. To również oznacza, że okres nastoletni jest uważany za doskonały moment na rozpoczęcie nauki języka obcego. Wysyłając dziecko na obóz zagraniczny, mamy wspaniałą możliwość zapoznania go z innym językiem obcym niż powszechnie nauczany język angielski.

To w konsekwencji może spowodować nie tylko rozpoczęcie nauki języka, ale również bliższego poznania kultury kraju, czy nawet chęci nauczenia się gry na instrumencie! Skoro już wiesz, że młodzież uczy się szybciej i jest to naturalny proces, typowy dla tego okresu, wyślij swoje dziecko na obóz. Doskonałym momentem będzie okres, kiedy w Hiszpanii są wakacje, a więc w miesiącach letnich od czerwca do września.

Co oferują obozy młodzieżowe?

Kolonie dla dzieci w Hiszpanii organizowane są z dużą dbałością o szczegóły. Warto tutaj wspomnieć, że czasy, w których dzieci spędzały wakacje jedynie na plaży, dawno już przeminęły. Opiekunowie i animatorzy na koloniach dla dzieci w Hiszpanii to wykwalifikowana kadra, posiadająca kursy i szkolenia, a także certyfikaty instruktorskie. Podczas takich wakacji nie ma czasu na nudę.

Oferta biur podróży jest bardzo bogata. Nie brakuje wycieczek fakultatywnych, zwiedzania okolicznych miast, m.in. Girony, Barcelony, Lloret de Mar, oraz wypadów do aquaparków i centrów rozrywki. Każdego dnia młodzież ma czas na zabawę na plaży i w wodzie, organizowane są również turnieje sportowe, gry i zabawy prowadzone przez instruktorów, obozowe animacje, karaoke i bitwy na głosy. Popołudniami organizowane są gry miejskie i spacery po zabytkowych częściach miast, a wieczorem – dyskoteki i zabawa w hiszpańskim stylu, do najpopularniejszych piosenek hiszpańskich wokalistów. Na stronie Kocham Wakacje znajdziesz m.in. wszystkie niezbędne informacje oraz szczegółowy program obozów w Hiszpanii.

Nowoczesne kolonie w Hiszpanii – na co zwrócić uwagę?

Olbrzymi wybór programów oferowanych przez dobre biura podróży może przytłoczyć. W sieci znajdziemy obozy typowo wypoczynkowe, np. dla prawdziwych pasjonatów tańca, chillu, dobrej zabawy, ale także tematyczne dla młodzieży, która już wie, że chce nauczyć się języka hiszpańskiego. Wybierając obóz dla naszego dziecka, decydujmy się tylko na sprawdzonych touroperatorów, którzy swoje doświadczenie budują już od wielu lat, a ich marka ma uznaną pozycję na rynku.

Hiszpania cieszy się olbrzymią popularnością wśród młodzieży. To jeden z najchętniej wybieranych przez nich kierunków, a wszystko za sprawą gwarancji słonecznej pogody, pięknych plaż o złocistym kolorze piasku, mnóstwa atrakcji, ale również możliwości poznania innej, odmiennej od polskiej kultury i języka. Kolonie w Hiszpanii dla młodzieży to doskonały pomysł na wakacje pełne wrażeń, które mogą rozbudzić wielką pasję do iberystyki. Nie zwlekaj z decyzją, ponieważ dobre oferty u sprawdzonych touroperatorów wyprzedają się bardzo szybko.

poznaj historię polskiej motoryzacji, wiesz jaki był pierwszy pojazd wyprodukowany po wojnie w Polsce?

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia