VI MotoMikołajki Wałbrzych 10.12.2022

W tym roku MotoMikołaje zawitają do Wałbrzyskich dzieci z domów dziecka oraz Małego Wojownika Antosia. I Ty możesz się włączyć do pomocy w tej wspaniałej akcji.

422

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

VI MotoMikołajki Wałbrzych 10.12.2022
VI MotoMikołajki Wałbrzych 10.12.2022 - MotoMikołaje opanowali miasto w 2021 roku mamy nadzieję że ten rok będzie jeszcze lepszy

Jak każdego roku i tym razem VI MotoMikołajki Wałbrzych 10.12.2022 mają swoją MISJĘ. W podobny sposób jak w poprzednich latach, tym razem zbieramy najpotrzebniejsze rzeczy dla dzieci z wałbrzyskich domów dziecka, jak również wspieramy finansowo walkę o życie Antosia https://www.siepomaga.pl/motomikolaje-pomagaja-antosiowi
Nie bacząc na to że pogoda jest nieprzewidywalna wzorem poprzednich lat , przez Wałbrzych przejedzie moto parada świętego Mikołaja. Czerwony orszak jak już wspomniano odwiedzi w tym roku dzieci z wałbrzyskich domów dziecka oraz Małego Wojownika Antosia. 

Nawiasem mówiąc tak jak zawsze do udziału zaproszony jest każdy: motocykliści, kierowcy samochodów, skuterów, quadów i cokolwiek sobie jeszcze wymyślicie. Warunek rzecz jasna jest tylko jeden czyli czerwony strój dziadka z brodą. Parada zaplanowana jest na 10 grudnia (sobota). Wszelkie szczegóły będą się sukcesywnie pojawiać na stronie organizatora.

Do końca zbliżają się licytacje związane ze zbiórką pieniędzy dla placówek opiekuńczo – wychowawczych w Wałbrzychu i dla naszego małego wojownika Antosia. Zostało już tylko kilka dni, czy uda się pobić ubiegłoroczny rekord – 26.000,00 zł czas pokaże. Liczy się każdy grosz i każda złotówka gdyż jest to szansa dla tego dzielnego chłopczyka. Gdyby ktoś jeszcze miał ochotę wesprzeć Mikołajkową akcję dokładając swoją cegiełkę zapraszamy tutaj motomikolaje-pomagaja-antosiowi

VI MotoMikołajki Wałbrzych 10.12.2022 – darczyńcy którzy już pokazali swoje Serca

Coraz więcej szkół deklaruje udział w naszej akcji – zbiórki najpotrzebniejszych rzeczy dla dzieciaków z domów dziecka za co należą się podziękowania:

Szkole Podstawowej nr 3 im. Władysława Broniewskiego w Świebodzicach,

Szkole Podstawowej im. Jana Brzechwy w Dobromierzu,

Szkole Podstawowej nr 4 im. Janusza Korczaka w Świebodzicach,

Przedszkolu nr 3 Niezapominajka w Świebodzicach,

Szkoła Podstawowa w Rogoźnicy.

Szkoła Podstawowa Integracyjna im. H.Sienkiewicza w Świebodzicach

Zespół Szkół Świebodzice

Zachęcamy kolejne placówki do kontaktu i wzięcia udziału w naszej zbiórce, która trwa do 08.12.2022.

Zbiórka darów trwa do 8.12.2022 - VI MotoMikołajki Wałbrzych 10.12.2022
Zbiórka darów trwa do 8.12.2022 – VI MotoMikołajki Wałbrzych 10.12.2022

Organizator wydarzenia MotoMikołaje Wałbrzych na stronie fb można znaleźć informacje na bieżąco.

Moto Mikołaje Wałbrzych 2021 – tak wyglądała piąta, ubiegłoroczna edycja MotoMikołajek. Motocykliści i inne pojazdy, przebrani w stroje Mikołaja przejechali przez ulice Wałbrzycha i odwiedzili Domy Dziecka. Poprzez zbiórkę pieniędzy oraz licytacje gadżetów zbierając ponad 25 000 zł.

Mikołajkowe auto-moto wydarzenia na najbliższe dni

Na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2022. Z pewnością mogą Cię też zainteresować inne tematy umieszczone na naszej stronie. Syrena 100 pierwszy polski samochód

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia