2s do setki czyli dlaczego Tesla S robi rewolucję

Tesla S jest kochana za kosmiczną dynamikę czyli Taycan Turbo S vs Tesla S Plaid

1116

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Tesla S na ładowarce w Radomiu Tesla tanieje systematycznie, gdzie jest granica ekonomiczna?
Ładujemy auto Tesla Model S Plaid, ładowarka 150kW Tesla Radom Tesla tanieje systematycznie, gdzie jest granica ekonomiczna?

Tesla S jest źle wykonana, psuje się, akumulatory płoną i takie tam dyrdymały. Tak opisują media, dziennikarze motoryzacyjni w Europie. Nikt z nich się nie wychyla o wezwaniach serwisowych BMW bo to mechanizmy kochaj/zabij działają idealnie. Polski dziennikarz motoryzacyjny nie gryzie ręki która… Czemu my piszemy co chcemy? Bo za pisanie czo musimy nikt nam nie płaci. Nie ma u nas reklam koncernów. Żadnych reklam u nas nie ma bo jesteśmy wolni!!!! Jak jest na prawdę???? Rodzinny sedan Tesli o przyspieszeniu lepszym od Bugatti Veyron, Chiron i takich tam co kosztują ponad milion dolarów wkurza maksymalnie ceną poniżej 700tys zł.

wolant zamiast kierownicy w Tesla S
wolant zamiast kierownicy w Tesla S bo to jest odrzutowiec

Porsche Taycan Turbo S robi w 3,2 setkę i jest super autem a Tesla S nie jest i robi w 2s

Droższy i lepszy Porsche Taycan turbo robi setką w ponad 3s, gorszy i tańszy Tesla model S Pleid robi setkę w 2s. Jest więc powód do kochania Tesli przez Porsche??? Tak!!! Nie!!! Paranoja. Okazuje się że jakaś Tesla z Ameryki jest tańsza i lepsza od Porsche, Mercedesa, Audi i BMW? Czas by do akcji wkroczyły niezależne media i wykurzyły Teslę z Europy. Parę lat temu Infiniti robiło coraz lepszą sprzedaż w Europie. Było tańsze i lepsze od niemieckich Premium i już go tutaj nie ma. Tyle że Elon Musk jest gościem mniej potulnym jak Japończycy i nie daje się zastraszyć!!!! Chcemy uczciwego rynku i normalnej rywalizacji. Nie chcemy być okradani przez nieudaczników produkujących drogo bo rządy i Bruksela ich wspiera!!!

Taycan Turbo S vs Tesla S Plaid czyli niemiecki produkt marketingowy jaki jest każdy widzi!!!

Mowa o wolnym rynku kończy się kiedy zagrożone są interesy niemieckie. Czy pamiętacie aferę VW/Audi z oszustwami w norm spalania i zużycia paliwa. WV/Audi w USA zapłacił miliardy za oszustwa i musiał odkupić setki tysięcy aut. Słynna dieselgate skutkuje 350tys aut stojących na pustyni. Numery ćwiczone w Europie nie przeszły w normalnym społeczeństwie. Pamiętajcie że u nas premier ówczesny TUSK powiedział że nie nałoży żadnych kar na WV/Audi/Skoda bo oni przeprosili i powiedzieli że jest im przykro!!! Jaja? Nie, Polska to wolny kraj i wolno wszystko tyle że nie Polakom. Czemu pozwalamy się oszukiwać? Czemu nie dopominamy się o uczciwe traktowanie!!! Poniżej autor Kulinarnej Nawigacji i szef kuchni w restauracji Moonsfera

Jarosław Uściński testuje Teslę S
Jarosław Uściński szef Stowarzyszenia Szefów Kuchni zakochany w Tesli

Tesla Model S Plaid 3 w 15min ładuje się na 300km zasięgu czyli nie lubimy Tesli ciąg dalszy!!!

Tesla Model S może korzystać z ładowarek 250kW ale w Polsce jest ich kilka i to są firmowe stacje producenta. Jakkolwiek to właśnie Tesla oferuje w 15min naładowanie auta na następne 300km. Prawie to samo oferuje Mercedes tyle że prawie robi istotną różnicę. Tesla Model S ma zasięg prawie 600km i jest to jeden z najlepszych wyników choć Mustang E-Mach którego testowaliśmy ma podobnie. Natomiast na autostradzie wygląda to niezbyt atrakcyjnie bo jak w pozostałych elektrykach zasięg ucieka 2x szybciej jak kilometry przebyte. To problem bo przy drogach głównych ładowarki 100kW i większe to rzadkość. Sławetny grynłej to z reguły 22 lub 50kW. Na Orlenie są 100kW ale dla Tesli to i tak za mało, Tesla jako jedyna jak wspomniałem może ładować się prądem 250kW.

Mam nadzieję że sam producent postara się otworzyć więcej punktów bo konkurencja tego nie zrobi. Ich auta nie mogą być ładowane takim prądem. Z drugiej strony polska energetyka nie nadąża, 4 takie ładowarki to megawat!!!! Ile jest takich miejsc gdzie można to zainstalować? Polska nie jest przygotowana w żaden sposób na elektromobilność zwłaszcza nowej generacji. Jesteśmy zaściankiem i tak będzie aż rządzący zmienią mentalność. Nowoczesność jest od czynów a nie od propagandy!!! To co zabija tą elektromobilność to:

1 infrastruktura – ładowarki na każdej stacji paliw!!!

2 elektrownie wodne, atomowe itp. wiatr to propaganda bo nie zawsze wieje a w grudniu solary nie działają i nie będą(minister nie chodził na zajęcia z fizyki?)

3 prąd z ładowarki nie może kosztować 3zł za kWh skoro z gniazdka w domu kosztuje 70gr. idiotów szukają?

4 nie ma zgody na zmowę producentów aut elektrycznych mam na myśli zmowę cenową!!! pamiętacie co się stało ze zmową sieci GSM, po jej usunięciu okazało się że za 100zł miesięcznie gadamy z całą Europą a nie za 1000zł tu jest tak samo?

5 uczciwa konkurencja tak na rynku aut jak i dostawców prądu

ładujemy supercharger'em i oglądamy Youtube
ładujemy supercharger’em 150kW i oglądamy Youtube

Bezpieczny zakup samochodu Tesla

zobacz jak reagują pasażerowie na kosmiczne przyspieszenie, do tej pory było to dostępne w autach za ponad milion USD a teraz mamy to za 600tys. Żadne Ferrari tyle nie kosztuje. To które ma parametry podobne do Tesli Model S czyli SF90 kosztuje ponad 2 i pół miliona złotych czyli 4x tyle co rodzinny sedan z USA. Auto jest wykonane w wysokim standardzie ale bez silenia się na luksus, to samochód dla przemieszczania się zeroemisyjnego. Tesla nie ściga się z markami luksusowymi, myślę że to po prostu auto które korzysta z dobrych rozwiązań i tyle. Jak się tym jeździ i jakie robi wrażenie na użytkowniku posłuchasz poniżej z podcastu.

Rodzinny sedan Tesla Model S zabija supersportowe auta pod względem przyspieszenia, co na to Ferrari i Porsche? Opinie o samochodach elektrycznych bywają bardzo różne. Użytkownicy elektryków mają skrajne zdanie a my staramy się urealniać fakty i mity o autach elektrycznych. Posłuchaj naszej audycji i poznaj nasz punkt widzenia po teście samochodu elektrycznego.
Tesla Model S Plaid czyli 2s do setki
wolant zamiast kierownicy w Tesla S
wolant zamiast kierownicy w Tesla S bo to jest odrzutowiec

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia