Nowy partner Legii firma Wolt

296

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Nowy partner Legii firma Wolt 02
Nowy partner Legii firma Wolt 02

Nowy partner Legii firma Wolt. Legia Warszawa to największy klub piłkarski w stolicy, a raczej całej Polski i nie tylko. Jego bogata historia sięga zamierzchłych czasów I wojny światowej, a dokładnie 1916 roku kiedy to go założono. Zespół grający od prawie zawsze przy ulicy łazienkowskiej ma całą rzeszę kibiców nie tylko w Warszawie i okolicach, ale nawet w całej Polsce. W Europie to chyba najbardziej rozpoznawalna drużyna z Polski choć ostatnio może Lech Poznań poprzez swoje występy na arenie międzynarodowej. Nowym partnerem warszawskiego klubu jest firma Wolt specjalizująca się w szybkich dostawach jedzenia, a także usługach z obszaru quick delivery. Dzięki temu zawsze możemy zamówić dowolny gadżet związany z „Wojskowymi” , a także oczywiście zamówić jedzenie w miejscu związanym z tym klubem i skorzystać z różnych rabatów. Wiele miejsc w Warszawie jest nierozerwalnie związanych z tym klubem i chciałbym państwu przybliżyć niektóre z nich.

Nowy partner Legii firma Wolt – Agrykola

Jak już wspomniałem, Legia Warszawa gra od prawie zawsze na stadionie przy łazienkowskiej, ale to znaczy, że nie od początku. Swoje pierwsze spotkanie Warszawiacy rozegrali w sąsiedztwie dzisiejszego swojego domu czyli na Agrykoli. Były to akurat derby Warszawy pomiędzy Legią, a Polonią, a mecz zakończył się wynikiem 1:1. Park w Agrykoli jest świetnym miejscem na spędzenie weekendu, a także jeśli się nie jest na meczu to miło go można obejrzeć tutaj o ile ma się smartfon czy tablet.

Nowy partner Legii firma Wolt – klubowe muzeum

Miejscem, które warto odwiedzić jest w bezpośrednim sąsiedztwie stadionu klubowe muzeum. Zapewne większość fanów warszawskiego klubu była tam nie raz, ale pewnie znajdą się tacy, którzy nie wiedzą o jego istnieniu. Inni mimo, że doskonale wiedzą o tym miejscu mogli tam nigdy nie zawitać. W muzeum znajdziemy wiele pamiątek związanych ze 107-letnią historią Legii m. in. historyczne stroje, proporczyki, zdjęcia, medale itp.

Nowy partner Legii firma Wolt – Oficjalny sklep Legii

Obok muzeum znajdziemy oficjalny sklep klubowy gdzie każdy znajdzie coś dla siebie zarówno stali bywalcy na meczach Legii jak i osoby, które są na spotkaniu Legii po raz pierwszy. Poza klubowymi gadżetami znajdziemy tam także flagi, koszulki, szaliki itp. Teraz dzięki aplikacji Wolt możemy także nie ruszając się z domu zamówić te wszystkie rzeczy, które przywiozą nam w ciągu 35 minut.

Nowy partner Legii firma Wolt – Sports bar Restaurant

Kolejnym obowiązkowym miejscem do odwiedzenia jest Sports bar Restaurants. Jest to restauracja klubowa, która szczególnie chętnie odwiedzana jest podczas meczów „Wojskowych” zarówno u siebie jak i na wyjazdach. Oczywiście także poza dniami meczowymi też można odwiedzać bar każdego innego dnia i spokojnie coś zjeść i obejrzeć jakiś mecz. Jednak poza tym barem w Warszawie znajdziemy inne puby gdzie w kibicowskiej atmosferze obejrzymy mecz. Pubami wartymi wyróżnienia są Hoppiness Beer & Food, The Cumin Club i Brooklyn Burger”s gdzie zamówimy jedzenie poprzez aplikację Wolt.

Nowy partner Legii firma Wolt – stadion Legii Warszawa

Oczywiście najważniejszym miejscem naszej wycieczki jest stadion przy ulicy łazienkowskiej gdzie od lat 30 XX w. gra warszawska Legia. W listopadzie 2008 roku zaczęły się prace nad jego przebudową, a 2010 r. oddano do użytku 3 nowe trybuny. Od tamtej pory stadion Wojska Polskiego im. Marszałka Józefa Piłsudskiego nie raz gościł reprezentację Polski, a także niezapomniane spotkania w Lidze Mistrzów. Przeciwnikami „Wojskowych” byli wtedy portugalski Sporting Lizbona, niemiecka Borussia Dortmund i wielki Real Madryt. Pomimo rywalizacji w „grupie śmierci” podopieczni Jacka Magiery wyszli z niej z 3 miejsca dzięki czemu w 1/16 finału Ligi Europy zagrali z holenderskim Ajaxem Amsterdam ostatecznie w dwumeczu przegrywając nieznacznie 1:0. Reasumując, okres od wybudowania nowego stadionu Legii był najlepszym w 107-letniej historii klubu podczas, którego Legia zdobyła dodatkowo m. in. 7 mistrzostw i 7 pucharów Polski.

Najbliższy mecz Legia Warszawa rozegra w piątek 12 maja o godzinie 20-30 u siebie przy łazienkowskiej z Jagiellonią Białystok.

Zainteresował cię nasz artykuł? Przeczytaj także o tym jak Legia została zdobywcą pucharu Polski

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia