PODARUJ DZIECKU UŚMIECH oraz MIŁOŚNICY ZABYTKOWEJ MOTORYZACJI Z LEGIONOWA I OKOLIC 4.06.2023 Legionowo

Dzień Dziecka w Legionowie czyli PODARUJ DZIECKU UŚMIECH 4.06.2023 obok Areny Legionowo to między innymi wystawa aut zorganizowana przez VW Classic Mazowsze

470

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

PODARUJ DZIECKU UŚMIECH-MIŁOŚNICY ZABYTKOWEJ MOTORYZACJI Z LEGIONOWA I OKOLIC 4.06.2023
PODARUJ DZIECKU UŚMIECH MIŁOŚNICY ZABYTKOWEJ MOTORYZACJI Z LEGIONOWA I OKOLIC 4.06.2023

Podaruj Dziecku Uśmiech przez cały rok, nie tylko w Dzień Dziecka. 4 czerwca to dzień, w którym odbędzie się rodzinna impreza plenerowa – Dzień Dziecka. To coś, na co dzieci czekają cały rok. Plac przy Arenie Legionowo, ul. Chrobrego 50B zapełni się osobami w każdym wieku, gdyż z dziećmi niewątpliwie dotrą tu ich rodzice, a niejednokrotnie i dziadkowie. Bogaty program artystyczny i atrakcje w ten dzień ma się rozumieć, będą skierowane głównie do najmłodszych. Jak to ma miejsce zazwyczaj, od każdej reguły bywa wyjątek ,co będzie miało miejsce i w tym wypadku.

PODARUJ DZIECKU UŚMIECH to lokalne spotkanie wszystkich miłośników zabytkowej motoryzacji z LEGIONOWA I OKOLIC. Odbędzie się jak cała impreza 4.06.2023, o czym przeczytamy pod plakatem.

PODARUJ DZIECKU UŚMIECH – Program

12:00-15:00
artyści z Legionowa: Przedszkole nr 2, Przedszkole nr 7, Przedszkole nr 12, Studio Tańca Baletka, Studio Tańca i Piosenki Szachraj.

15:00-16:00
przedstawienie Teatru Prima “Legenda o Smoku Wawelskim”

16:00-18:00
Pracownia Śpiewu Estradowego “Angel’s Voice”, Brother Dance Studio, animacje

18:00
koncert Stwora Głodomora

Ponadto:
żywe maskotki, pokaz psów – Fundacja Edukacyjna Argo, dmuchańce, zjeżdżalnie, tory przeszkód, karuzela, suchy basen, kolejka turystyczna, mała gastronomia, Strefa Wymiany Maskotek – Wolontariat Legionowo, stoiska promocyjne legionowskiej oświaty

Lokalne spotkanie PODARUJ DZIECKU UŚMIECH plakat
Lokalne spotkanie PODARUJ DZIECKU UŚMIECH plakat

PODARUJ DZIECKU UŚMIECH to także lokalne spotkanie wszystkich miłośników zabytkowej motoryzacji z LEGIONOWA I OKOLIC, które odbędzie się 4.06.2023 w Legionowie.

Zaproszenie do wszystkich miłośników zabytkowej motoryzacji z LEGIONOWA I OKOLIC

Czy macie pomysł na to, co robić w najbliższą niedzielę po południu? Jeżeli nie, to pokażcie dziecku coś, co z pewnością może je zainteresować. Jak tam wasze auta się czują? Stowarzyszenie VW CLASSIC MAZOWSZE ma zgodę na pokazanie aut klasycznych pod Areną Legionowo, od strony hotelu i w zatoczkach zamkniętej ul. Chrobrego, podczas pikniku dnia dziecka. Będzie to małe, a może duże spotkanie “classic cars” i dzieci wraz z rodzicami będą mogły zobaczyć przykłady motoryzacji, której codziennie nie widać na ulicach.

Niedziela 4 czerwca od 12 do 19 to czas, kiedy będzie można spodziewać się tego typu atrakcji. Dla każdego uczestnika słodki poczęstunek w postaci oranżady i pączka.

Zapraszamy serdecznie każdego posiadacza klasycznego auta, żeby postać, pogadać, zjeść pączka, popić oranżadą i co jest najważniejsze podarować dzieciom uśmiech.

Wjazd na zamknięty parking imprezy od 12:00 do 19:00 – przyjazd i wyjazd dowolnie.

Jak na tego typu spontanicznych spotkaniach dalszy scenariusz napisze samo życie i być może w zależności od warunków pogodowych dojdzie, dla przyjemności kierowców do przejażdżki po okolicach Legionowa.

Pinezka dla osób, które będą w okolicy po raz pierwszy.
https://maps.app.goo.gl/HU8BXpwwSQ2ivNvT8

Zapraszamy do Legionowa na małe spotkanie klasycznych aut z okazji Dnia Dziecka i pamiętaj, PODARUJ DZIECKU UŚMIECH.

Więcej info znajdziemy na stronie fb organizatora

VW Classic Mazowsze organizator wystawy zabytkowych aut 4.06.2023 PODARUJ DZIECKU UŚMIECH
PODARUJ DZIECKU UŚMIECH i VW Classic Mazowsze organizator wystawy zabytkowych aut 4.06.2023

W niedzielę dla dzieci, w sierpniu na Zlot VW Classic Mazowsze

Zachęcam do obserwowania strony VW Classic Mazowsze. VW Classic Mazowsze jest organizatorem zlotu III zlot GAR-BUS VW CLASSIC MAZOWSZE – Plaża na Zawadach. Termin to 4-6 SIERPNIA 2023.

Zlot przeznaczony jest dla wszystkich Volkswagenów w słusznym wieku. Gwarantuję ze swej strony że miejsce i impreza są bez wątpienia godne uwagi!

Zgłaszam się z apelem do organizatorów i uczestników do nadesłania krótkiej relacji lub chociażby kilku fotek. Z pewnością ukażą się na naszej stronie. Czekam na sygnał piotrpawlak@radiobp.org

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2023.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia