PODARUJ DZIECKU UŚMIECH oraz MIŁOŚNICY ZABYTKOWEJ MOTORYZACJI Z LEGIONOWA I OKOLIC 4.06.2023 Legionowo

Dzień Dziecka w Legionowie czyli PODARUJ DZIECKU UŚMIECH 4.06.2023 obok Areny Legionowo to między innymi wystawa aut zorganizowana przez VW Classic Mazowsze

0
176
PODARUJ DZIECKU UŚMIECH-MIŁOŚNICY ZABYTKOWEJ MOTORYZACJI Z LEGIONOWA I OKOLIC 4.06.2023
PODARUJ DZIECKU UŚMIECH MIŁOŚNICY ZABYTKOWEJ MOTORYZACJI Z LEGIONOWA I OKOLIC 4.06.2023

Podaruj Dziecku Uśmiech przez cały rok, nie tylko w Dzień Dziecka. 4 czerwca to dzień, w którym odbędzie się rodzinna impreza plenerowa – Dzień Dziecka. To coś, na co dzieci czekają cały rok. Plac przy Arenie Legionowo, ul. Chrobrego 50B zapełni się osobami w każdym wieku, gdyż z dziećmi niewątpliwie dotrą tu ich rodzice, a niejednokrotnie i dziadkowie. Bogaty program artystyczny i atrakcje w ten dzień ma się rozumieć, będą skierowane głównie do najmłodszych. Jak to ma miejsce zazwyczaj, od każdej reguły bywa wyjątek ,co będzie miało miejsce i w tym wypadku.

PODARUJ DZIECKU UŚMIECH to lokalne spotkanie wszystkich miłośników zabytkowej motoryzacji z LEGIONOWA I OKOLIC. Odbędzie się jak cała impreza 4.06.2023, o czym przeczytamy pod plakatem.

PODARUJ DZIECKU UŚMIECH – Program

12:00-15:00
artyści z Legionowa: Przedszkole nr 2, Przedszkole nr 7, Przedszkole nr 12, Studio Tańca Baletka, Studio Tańca i Piosenki Szachraj.

15:00-16:00
przedstawienie Teatru Prima “Legenda o Smoku Wawelskim”

16:00-18:00
Pracownia Śpiewu Estradowego “Angel’s Voice”, Brother Dance Studio, animacje

18:00
koncert Stwora Głodomora

Ponadto:
żywe maskotki, pokaz psów – Fundacja Edukacyjna Argo, dmuchańce, zjeżdżalnie, tory przeszkód, karuzela, suchy basen, kolejka turystyczna, mała gastronomia, Strefa Wymiany Maskotek – Wolontariat Legionowo, stoiska promocyjne legionowskiej oświaty

Lokalne spotkanie PODARUJ DZIECKU UŚMIECH plakat
Lokalne spotkanie PODARUJ DZIECKU UŚMIECH plakat

PODARUJ DZIECKU UŚMIECH to także lokalne spotkanie wszystkich miłośników zabytkowej motoryzacji z LEGIONOWA I OKOLIC, które odbędzie się 4.06.2023 w Legionowie.

Zaproszenie do wszystkich miłośników zabytkowej motoryzacji z LEGIONOWA I OKOLIC

Czy macie pomysł na to, co robić w najbliższą niedzielę po południu? Jeżeli nie, to pokażcie dziecku coś, co z pewnością może je zainteresować. Jak tam wasze auta się czują? Stowarzyszenie VW CLASSIC MAZOWSZE ma zgodę na pokazanie aut klasycznych pod Areną Legionowo, od strony hotelu i w zatoczkach zamkniętej ul. Chrobrego, podczas pikniku dnia dziecka. Będzie to małe, a może duże spotkanie “classic cars” i dzieci wraz z rodzicami będą mogły zobaczyć przykłady motoryzacji, której codziennie nie widać na ulicach.

Niedziela 4 czerwca od 12 do 19 to czas, kiedy będzie można spodziewać się tego typu atrakcji. Dla każdego uczestnika słodki poczęstunek w postaci oranżady i pączka.

Zapraszamy serdecznie każdego posiadacza klasycznego auta, żeby postać, pogadać, zjeść pączka, popić oranżadą i co jest najważniejsze podarować dzieciom uśmiech.

Wjazd na zamknięty parking imprezy od 12:00 do 19:00 – przyjazd i wyjazd dowolnie.

Jak na tego typu spontanicznych spotkaniach dalszy scenariusz napisze samo życie i być może w zależności od warunków pogodowych dojdzie, dla przyjemności kierowców do przejażdżki po okolicach Legionowa.

Pinezka dla osób, które będą w okolicy po raz pierwszy.
https://maps.app.goo.gl/HU8BXpwwSQ2ivNvT8

Zapraszamy do Legionowa na małe spotkanie klasycznych aut z okazji Dnia Dziecka i pamiętaj, PODARUJ DZIECKU UŚMIECH.

Więcej info znajdziemy na stronie fb organizatora

VW Classic Mazowsze organizator wystawy zabytkowych aut 4.06.2023 PODARUJ DZIECKU UŚMIECH
PODARUJ DZIECKU UŚMIECH i VW Classic Mazowsze organizator wystawy zabytkowych aut 4.06.2023

W niedzielę dla dzieci, w sierpniu na Zlot VW Classic Mazowsze

Zachęcam do obserwowania strony VW Classic Mazowsze. VW Classic Mazowsze jest organizatorem zlotu III zlot GAR-BUS VW CLASSIC MAZOWSZE – Plaża na Zawadach. Termin to 4-6 SIERPNIA 2023.

Zlot przeznaczony jest dla wszystkich Volkswagenów w słusznym wieku. Gwarantuję ze swej strony że miejsce i impreza są bez wątpienia godne uwagi!

Zgłaszam się z apelem do organizatorów i uczestników do nadesłania krótkiej relacji lub chociażby kilku fotek. Z pewnością ukażą się na naszej stronie. Czekam na sygnał piotrpawlak@radiobp.org

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2023.