Rock’N’Roll Party vol.6 23-25.06.2023 Posmyk Leśne Ustronie

Rock'N'Roll Party vol.6 Lubliniec Kokotek to impreza w stylu i w klimacie Pin-Up, więc stylówka z lat '50 jest obowiązkowa. Muzyka, Franz Barba Salon stworzy strefę barbera, i strefa Black Cherry

465

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Rock'N'Roll Party vol.6 Lubliniec Kokotek Posmyk Leśne Ustronie 23-25.06.2023 logo
Rock'N'Roll Party vol.6 Lubliniec Kokotek Posmyk Leśne Ustronie 23-25.06.2023 logo

Rock’N’Roll Party vol.6 Lubliniec Kokotek Posmyk Leśne Ustronie 23-25.06.2023 to szósta odsłona imprezy, która odbywa się tradycyjnie w ostatni weekend czerwca.

Nie zastanawiajcie się, gdyż może być za późno i zaplanujcie ten weekend tak, aby spędzić czas na Rock’N’Roll Party vol.6. Impreza jest dla Was i to Wy tworzycie wyjątkową atmosferę tego wydarzenia. Organizator jak zawsze stanie na wysokości zadania, aby party było szaloną, muzyczną przygodą, którą wszyscy zapamiętamy na długo. Podobnie jak w poprzednich edycjach, bawimy się w klimacie Pin-Up, więc stylówka z lat ’50 jest obowiązkowa. Oczywiście nie zabraknie także chillout’owej strefy kanapowej, nad którą zbudowano 144m2 dach chroniący przed udarem słonecznym lub przed deszczem.

Na scenie Rock’N’Roll Party vol.6 zagrają:

Piątek:
The Harpagans
Kraków Street Band

Sobota:
Arek Zawiliński
Dixie Jazz Fellows
Mr. Beat
Enerjazzer
Blueberry Hill

Scena została zbudowana przez Marcina Hetmańczyka i Het-Estrad.

Rock'N'Roll Party vol.6 Lubliniec Kokotek Posmyk Leśne Ustronie 23-25.06.2023 scena
Rock’N’Roll Party vol.6 Lubliniec Kokotek Posmyk Leśne Ustronie 23-25.06.2023 scena

Na miejscu czekają na Was:
Domki, pokoje i pole namiotowe. Możliwość zamówienia śniadań i obiadów. Będzie Grill Bar i browar z kija. Możliwość skorzystania z rowerków wodnych, a dla najmłodszych baseny. Na teren imprezy wjeżdżają wyłącznie motocykle i pojazdy kultowe ze względu na niewielką ilość miejsca. Dla pozostałych aut, te pozostawiamy na parkingu przed ośrodkiem. Do Waszej dyspozycji będzie pęcherzowóz, którym będziecie mogli przetransportować swoje bagaże.

Każdy pin-up’owo rock’owy entuzjasta musi jakoś wyglądać, dlatego będziecie mogli zajrzeć do strefy Black Cherry, gdzie Rockowa Krawcowa zaprezentuje swoje nietuzinkowe prace. Zaistnieje możliwość zakupu na miejscu wszystkiego, co tylko Wam się spodoba i cieszyć się z posiadania tych niezwykłych rzeczy.

Kto nie lubi dobrze wyglądać, szczególnie na imprezach. Jeżeli nie macie pomysłu i koncepcji jak zadbać o swoją brodę i wąsy lub nie wiecie jak przystrzyc włosy i uczesać się w stylu Pin-Up, to The Franz Barba Salon Women & Men zadbają o Wasz wygląd. Klimatyczna strefa barbera już po raz kolejny.

Rock’N’Roll Party vol.6: ceny, info porządkowe, rezerwacje

Wejściówka – 70 zeta
Dzieci do lat 7 – free
Młodzież 8-18 – 10 zeta
Namiot – 10 zeta za dobę
Uwaga! Wejściówki opłacamy na miejscu wyłącznie gotówką! Jak każda impreza, z pewnością i ta ma charakter pokojowy i przyjacielski, na której jakakolwiek forma przemocy fizycznej, psychicznej czy innej jest niedozwolona. Organizator jest przekonany, że tego typu sytuacje nie będą miały miejsca. Gdyby jednak do takiej doszło to z pewnością spotkaja się z odpowiednim działaniem i natychmiastowym wydaleniem z imprezy przez ochronę.

Rezerwacje noclegów i wszelkie pytania z pewnością uzyskacie pytając: Szaman – 537840916

Lokalizacja Rock’N’Roll Party pozostaje bez zmian:
Posmyk Leśne Ustronie 42-700 Lubliniec Kokotek

Zaglądajcie do zakładki „Dyskusja” na stronie fb organizatora, gdyż tam będą pojawiać się kolejne informacje o szczegółach imprezy.

Rock'N'Roll Party vol.6 Lubliniec Kokotek Posmyk Leśne Ustronie 23-25.06.2023
Rock’N’Roll Party vol.6 Lubliniec Kokotek Posmyk Leśne Ustronie 23-25.06.2023

Zgłaszam się z apelem do organizatorów i uczestników do nadesłania krótkiej relacji lub chociażby kilku fotek. Z pewnością ukażą się na naszej stronie. Czekam na sygnał piotrpawlak@radiobp.org

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2023.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia