Wielkopolski Spot Opla Lubasz – relacja organizatorów

Relacja Katarzyny Wawrzyniak i fotki Radosława Michnikowskiego z trzydniowej imprezy Wielkopolski Spot Opla w miejscowości Lubasz z ostatniego weekendu.

419

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Wielkopolski Spot Opla Lubasz - relacja organizatorów nagrody dla zwycięzców
Wielkopolski Spot Opla Lubasz - relacja organizatorów nagrody dla zwycięzców

W miniony weekend 21-23.07.2023 odbył się już czwarty Wielkopolski Spot Opla pierwszy razy miał on miejsce w miejscowości Lubasz. Po raz pierwszy również impreza trwała trzy dni i to była dobra decyzja. Odwiedziło Nas tym razem ponad sto pięknych modeli marki Opel.

Wielkopolski Spot Opla Lubasz – relacja z weekendu 21-23.07.2023

W kulminacyjnym dniu imprezy, czyli w sobotę odwiedziły nas tłumy zwiedzających. Kolumna aut przejechała na rynek do Czarnkowa, gdzie wzbudziła zainteresowanie mieszkańców. A na miejscu spotu odbywały się pokazy samochodów, gdzie ich właściciele opowiadali o swoim zaangażowaniu w dopieszczanie projektów, które są bardzo indywidualne. Natomiast posiadacze klasyków dzielili się informacjami, jak dbają o swoje wiekowe perełki, które skradły niejedno młodociane serce, a niektórym przypominały pragnienia z młodzieńczych lat, kiedy to Opel Kapitan zabierał dech, a o Oplu Rekordzie nie jeden marzył. Auta brały udział w kilku konkurencjach i naprawdę czasem ciężko było zdecydować o zwycięstwie, bo decydowały detale. Dla najmłodszych uczestników zostały zorganizowane animacje, więc rodzice mieli też chwilę oddechu, oraz wieczorem jak było zaplanowane, odbył się koncert LinViolin.

Duże poruszenie pośród uczestników Wielkopolskiego Spotu Opla wywołała Calibra ze stajni House of Tuning, która 20 lat temu była jedną z lepszych perełek tamtejszych trendów motoryzacyjnych. Tym razem odwiedziła Spot na lawecie, ale jej aktualny właściciel deklarował, że w przyszłym roku pojawi się w pełnej klasie, tym bardziej że auto ma nadal w sobie ducha, dając się uruchomić. Organizatorzy zapewnili też zaplecze gastronomiczne na najwyższym poziomie, każdy mógł znaleźć coś dla siebie od burgerów i zapiekanek, po pyrki z gzikiem, czy pajdę chleba ze smalcem. Obserwujcie profil na fb Wielkopolski Spot Opla, ponieważ niedługo pojawią się pierwsze informacje co do kolejnej edycji. Do zobaczenia.

Artykuł: Katarzyna Wawrzyniak
Fotografie: Radosław Michnikowski

Apelem do organizatorów i uczestników imprez motoryzacyjnych

Artykuł jest relacją ze Spotu przesłaną przez Katarzynę Wawrzyniak, której serdecznie dziękuję i liczę na dalszą współpracę na następnych imprezach. Zgodnie z umową, że nie dokonałem w nim żadnych skrótów i korekt z wyjątkiem interpunkcji. Bardzo dziękuję Radosławowi Michnikowskiemu za zdjęcia, które wykorzystałem. Mam nadzieję na dalszą współpracę!

Wystawa to obok parady największa atrakcja i cieszy się zawsze dużym zainteresowaniem Wielkopolski Spot Opla Lubasz
Wystawa to obok parady, największa atrakcja i cieszy się zawsze dużym zainteresowaniem WSO Lubasz

Do materiału wykorzystano również materiały ze strony fb Roberta WSO IV – Wielkopolski Spot Opla – Lubasz 21-23.07.2023

Zgłaszam się z apelem do organizatorów i uczestników do nadesłania krótkiej relacji lub chociażby kilku fotek z Waszych imprez. Z pewnością ukażą się na naszej stronie. Czekam na sygnał piotrpawlak@radiobp.org

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2023.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia