Zalety wynajmu długoterminowego samochodu dla firm

nie musisz kupować auta, leasing także może nie być najlepszym rozwiązaniem, co powiesz na wynajem długoterminowy?

407

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

wynajem długoterminowy samochodu to hit
lepiej wynająć auto niż kupić

W dzisiejszych czasach większość firm poszukuje optymalnych rozwiązań finansowych, które pozwolą na elastyczne zarządzanie flotą pojazdów i jednocześnie będą ekonomicznie korzystne. W odpowiedzi na te potrzeby, wynajem długoterminowy samochodów staje się coraz bardziej popularny, oferując wiele korzyści dla przedsiębiorstw różnej wielkości.

Prosty i kosztowo skuteczny sposób na posiadanie samochodu

Wynajem długoterminowy samochodu oferuje firmom prostą i opłacalną możliwość korzystania z nowego lub używanego auta za stałą miesięczną opłatą. Opłata ta obejmuje kompleksową obsługę, ubezpieczenie, samochód zastępczy i opcjonalnie serwis opon. Co więcej, takie podejście eliminuje niespodziewane wydatki, takie jak nieplanowane koszty naprawy.

Transparentność umów

Umowy są przejrzyste, oferując pewność co do zawartych w nich warunków. Dzięki temu firmy mogą łatwo planować swoje wydatki związane z samochodami. Firma tak renomowana jak VW FS, która jest Nr 1 w leasingach samochodowych w Polsce*, jest gwarancją nie tylko jakości, ale także transparentności.

Elastyczność umowy

Firmy mają możliwość wyboru okresu wynajmu od 12 do 48 miesięcy. Po zakończeniu umowy zwracamy pojazd do dealera z możliwością wyboru nowego auta w ramach kolejnej umowy. Taka elastyczność pozwala firmom na dostosowanie się do zmieniających się potrzeb.

Pełna obsługa i wsparcie

Korzystając z wynajmu długoterminowego, firmy nie muszą martwić się o serwisowanie pojazdów, wymianę opon (opcja dodatkowa) czy przedłużanie ubezpieczenia. Wszystko to może być zawarte w ramach miesięcznej opłaty. Co więcej, firmy takie jak VW FS, które są liderem w branży, oferują niezawodne wsparcie, zapewniając pomoc w razie jakichkolwiek problemów z pojazdem.

Oszczędność i korzyści finansowe

Podsumowując, wynajem długoterminowy samochodów to doskonała opcja dla firm. Firm które chcą mieć stały dostęp do nowoczesnych pojazdów bez konieczności ponoszenia dużych wydatków z góry. Dzięki temu rozwiązaniu firmy mogą skupić się na swojej głównej działalności, podczas gdy wszelkie sprawy związane z pojazdami są obsługiwane przez profesjonalistów. Warto zastanowić się nad skorzystaniem z oferty firm takich jak VW FS. Firm które są liderem na rynku i gwarantują najwyższą jakość usług.

* Źródło: SAMAR, CEPIK; LEASING/CFM – rejestracje 2023

czy rozważałeś zakup nowego Renault Austral?

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia