Zalety wynajmu długoterminowego samochodu dla firm

nie musisz kupować auta, leasing także może nie być najlepszym rozwiązaniem, co powiesz na wynajem długoterminowy?

0
88
wynajem długoterminowy samochodu to hit
lepiej wynająć auto niż kupić

W dzisiejszych czasach większość firm poszukuje optymalnych rozwiązań finansowych, które pozwolą na elastyczne zarządzanie flotą pojazdów i jednocześnie będą ekonomicznie korzystne. W odpowiedzi na te potrzeby, wynajem długoterminowy samochodów staje się coraz bardziej popularny, oferując wiele korzyści dla przedsiębiorstw różnej wielkości.

Prosty i kosztowo skuteczny sposób na posiadanie samochodu

Wynajem długoterminowy samochodu oferuje firmom prostą i opłacalną możliwość korzystania z nowego lub używanego auta za stałą miesięczną opłatą. Opłata ta obejmuje kompleksową obsługę, ubezpieczenie, samochód zastępczy i opcjonalnie serwis opon. Co więcej, takie podejście eliminuje niespodziewane wydatki, takie jak nieplanowane koszty naprawy.

Transparentność umów

Umowy są przejrzyste, oferując pewność co do zawartych w nich warunków. Dzięki temu firmy mogą łatwo planować swoje wydatki związane z samochodami. Firma tak renomowana jak VW FS, która jest Nr 1 w leasingach samochodowych w Polsce*, jest gwarancją nie tylko jakości, ale także transparentności.

Elastyczność umowy

Firmy mają możliwość wyboru okresu wynajmu od 12 do 48 miesięcy. Po zakończeniu umowy zwracamy pojazd do dealera z możliwością wyboru nowego auta w ramach kolejnej umowy. Taka elastyczność pozwala firmom na dostosowanie się do zmieniających się potrzeb.

Pełna obsługa i wsparcie

Korzystając z wynajmu długoterminowego, firmy nie muszą martwić się o serwisowanie pojazdów, wymianę opon (opcja dodatkowa) czy przedłużanie ubezpieczenia. Wszystko to może być zawarte w ramach miesięcznej opłaty. Co więcej, firmy takie jak VW FS, które są liderem w branży, oferują niezawodne wsparcie, zapewniając pomoc w razie jakichkolwiek problemów z pojazdem.

Oszczędność i korzyści finansowe

Podsumowując, wynajem długoterminowy samochodów to doskonała opcja dla firm. Firm które chcą mieć stały dostęp do nowoczesnych pojazdów bez konieczności ponoszenia dużych wydatków z góry. Dzięki temu rozwiązaniu firmy mogą skupić się na swojej głównej działalności, podczas gdy wszelkie sprawy związane z pojazdami są obsługiwane przez profesjonalistów. Warto zastanowić się nad skorzystaniem z oferty firm takich jak VW FS. Firm które są liderem na rynku i gwarantują najwyższą jakość usług.

* Źródło: SAMAR, CEPIK; LEASING/CFM – rejestracje 2023

czy rozważałeś zakup nowego Renault Austral?