Auto na abonament – czy to się opłaca?

Auto na abonament a koszty eksploatacji - nasz poradnik online

414

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Auto na abonament a koszty eksploatacji
Auto na abonament a koszty eksploatacji

Auta na wynajem, czyli auta na abonament zyskują coraz większą popularność wśród osób poszukujących nowych form finansowania samochodu. Są alternatywą dla zakupu, kredytu czy leasingu. Jakie korzyści niesie dla klientów to rozwiązanie? Sprawdźmy! Auto na abonament to usługa umożliwiająca korzystanie z fabrycznie nowego auta za stałą miesięczną opłatą abonamentową. Klient nie jest tutaj właścicielem pojazdu, lecz płaci za jego użytkowanie na określony czas. W przypadku Qarson jest to 12 miesięcy, a po zakończeniu umowy nie można wykupić auta. Jego odsprzedaż zostaje po stronie firmy Qarson. Można za to wynająć kolejne, które będzie dopasowane do aktualnych potrzeb i sytuacji życiowej.

Auto na abonament – czy to się opłaca?

Jedną z największych zalet jest fabrycznie nowy samochód, na gwarancji producenta. Flota aut w Qarson to samochody nowoczesne i dostosowane do wymagań współczesnych kierowców. W ofercie można znaleźć wiele marek, np. Audi, BMW, Toyota, Ford, Renault, Peugeot czy Citroen.

Brak zmartwień o kwestie związane z utrzymaniem pojazdu to kolejny argument przemawiający za wynajmem auta. Miesięczna opłata abonamentowa w Qarson zawiera m.in.: rejestrację pojazdu, serwis, przeglądy i naprawy gwarancyjne. Dodatkowe ubezpieczenie Qarson to Assistance w cenie oraz ubezpieczenie z samochodem zastępczym w cenie. To oznacza, że w razie awarii czy konieczności naprawy, doradca Qarson zadba o zapewnienie auta zastępczego. Minimalizuje to więc niedogodności dla klienta oraz oszczędza jego czas na samodzielne załatwianie wszelkich formalności.

Wiele osób doceni również świadomość stałych kosztów, które pozwolą lepiej zaplanować budżet domowy lub firmowy. Miesięczna opłata abonamentowa w Qarson jest niezmienna. W jej skład wchodzi:
– fabrycznie nowe auto, na gwarancji producenta,
– rejestracja pojazdu,
– pakiet 10 tysięcy kilometrów,
– serwis, przeglądy i naprawy gwarancyjne,
– komplet letnich opon.

Auto na abonament a koszty eksploatacji


Za dodatkową opłatą można dobrać opony całoroczne, większy pakiet kilometrów (od 12 500 km do 25 000 km), ubezpieczenie Qarson (Assistance i auto zastępcze w cenie), Pakiet Safe dotyczący zniesienia opłaty za szkody powstałe z winy użytkownika oraz dostawę auta pod wskazany adres.
Wynajem aut – elastyczne rozwiązanie
Przede wszystkim klient ma możliwość dopasowania oferty do swoich indywidualnych potrzeb i aktualnej sytuacji życiowej. Może wybierać spośród najnowocześniejszych modeli i segmentów samochodów. To także opony do wyboru (letnie lub całoroczne), pakiety kilometrów, ubezpieczenie, pakiet szkodowy czy punkt odbioru samochodu do wyboru. Wynajem auta pozwala również uniknąć długoterminowych zobowiązań finansowych oraz uniknąć znaczącego wydatku na zakup, co pozwoli zaoszczędzić kapitał na inne cele.
Warto podkreślić, że auto na abonament może być szczególnie atrakcyjne dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Koszty wynajmu auta mogą być zaliczone do kosztów uzyskania przychodu, co może mieć pozytywny wpływ na rozliczenia podatkowe.

Jakość świadczonych usług
Podczas wyboru odpowiedniej firmy zajmującej się wynajmem aut, warto zwrócić uwagę na jakość świadczonych usług. Ta może być wyrażona nie tylko poprzez opinie klientów czy rekomendacje znajomych, ale również poprzez przyznane nagrody. Wśród wyróżnień Qarson ma w swoim dorobku m.in.: Laur Klienta 2022, Dobra Marka 2023, Fleet Derby 2023 w kategorii „Usługa finansowa dla MŚP” czy Diamenty Miesięcznika Forbes 2023. Wyróżnienie od redakcji Forbes stanowi jedno z najbardziej cenionych zestawień wśród prywatnych przedsiębiorstw w Polsce. To dowód, że Qarson należy do najdynamiczniej rozwijających się polskich firm.

Auto na abonament od Qarson może być korzystną opcją dla osób, które chcą uniknąć jednorazowego dużego wydatku na zakup samochodu, a jednocześnie chcą cieszyć się fabrycznie nowym autem bez dodatkowych problemów i bez zmartwień. Kompleksowa opieka, świadomość kosztów czy pomoc w formalnościach to tylko niektóre z zalet tej formy finansowania.

https://www.qarson.pl/

Poznaj finał Kolacji Mistrzów

Radio z muzą z kosmosu to nasze radio

 

 

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia