20-22.10 Magiczne Roztocze z X-Plore 4×4

429

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

20-22.10 Magiczne Roztocze z X-Plore 4X4 to nie tylko przyjemne doznania 4X4. To przede wszystkim magia tej położonej pomiędzy Podolem a Wyżyną Lubelską z Podolem krainy.
W krainie w której chyba najwyraźniej witać plątaninę kultur, historii i losów ludzi o odmiennym widzeniu rzeczywistości. To właśnie ta wielokulturowość, różnorodność, swoisty tygiel narodów nadał Roztoczu niepowtarzalny charakter i to właśnie tę atmosferę, choć już dzisiaj jedynie w historycznym wymiarze, spróbujemy dla Was odtworzyć, a przynajmniej przybliżyć. Wędrując wspólnie poznamy miejsca i historie, bez których nie da się zrozumieć Roztocza tak jak i nie da się zrozumieć przedwojennej Polski. Podróżując naszymi maszynami będzie okazja do odwiedzenia tych miejsc Roztocza, bez których nie da się w pełni poznać i zrozumieć przedwojennych losów Polski. To dodatkowy argument by w naszej imprezie wzięły udział całe rodziny. Zapewniamy i ściganie i wzajemne ciąganie się i radość podróżowania i poznawania nowych miejsc.

20-22.10 Magiczne Roztocze z X-Plore 4x4
20-22.10 Magiczne Roztocze z X-Plore 4×4 – piękno natury

20-22.10 Magiczne Roztocze z X-Plore 4X4 -SZCZEGÓŁY TECHNICZNE

Jeżeli chodzi o trasę wyprawy, to ta wg. organizatorów jest łatwa i przejezdna dla każdego samochodu terenowego i samochodu typu SUV z napędem 4×4 na oponach AT. Uczestnicy będą ją pokonywać jadąc w kolumnie za prowadzącym.  Jest jeden warunek: sprawne radio CB, całą resztę sprzętu off-roadowego zapewnia Organizator choć oczywiście każde wsparcie będzie mile widziane.

Cała impreza rozpoczyna się w piątkowy wieczór w hotelu w okolicach Narolu. Wszystkim uczestnikom zostanie przesłana jeszcze dokładna lokalizacja.

21 10 sobota
9.00  odprawa
9.15 wyjazd w trasę
17.00 powrót, kolacja
około 19.00 wieczór integracyjny.

Jeżeli chodzi o trasę to będą to malownicze polne i leśne drogi Roztocza obejmujące zróżnicowany teren.  Jednak jak zapewniają organizatorzy to wyjazd wybitnie turystyczny i powinno obejść bez awarii zawieszenia itp. W jej trakcie będzie za to  okazja by „cofnąć się w czasie i odwiedzić miejsca ważne dla każdej z kultur i religii, które tworzyły kiedyś krajobraz etniczny Roztocza oraz odszukać to, co łączy z tamtym światem.

22.10 – niedziela.

10.00 – start II części wyprawy. Po drodze „rajdowcy” zwiedzą niezwykłe ruiny cerkwi z planem filmowym w tle. Ponadto miejsca związane z II wojną światową. Zakończenie imprezy w okolicach Lubaczowa.

INFORMACJE DODATKOWE

W ciągu tych dwóch dni organizatorzy przewidują przejechanie około 180 kilometrów. Jak już zostało wspomniane trasa będzie miała zdecydowanie charakter turystyczny.

Na wyprawę należy koniecznie zabrać ze sobą dobry nastrój. Ponadto: uśmiech i odrobinę cierpliwości jeśli coś pójdzie nie tak.

Reszta jak zwykle wyjdzie w praniu.

Koszt uczestnictwa wynosi 590,00 złotych od załogi samochodu i obejmuje: przygotowanie trasy wyprawy, pilotowanie, opiekę i pomoc podczas wyprawy, naklejki lub inne okolicznościowe gadżety oraz kiełbaski na ognisko. Dla chętnych krótkie szkolenie z jazdy off-road.

Uczestnicy muszą zapewnić we własnym zakresie : ubezpieczenie, paliwo i zakwaterowania oraz wyżywienie w hotelu. Jeżeli chodzi o  hotel to koszt  wynosi 350,00 złotych od osoby. Dzieci do lat 12 –  300,00 złotych – do lat 3 bezpłatnie.

Cena zawiera: 2 noclegi, śniadanie w sobotę i niedzielę rano, sobotnią obiadokolację oraz poczęstunek podczas wieczoru integracyjnego.

ZGŁOSZENIE

Wszystkich zainteresowanych udziałem w wyprawie organizatorzy proszą o  wypełnienie  formularza znajdującego się na www. Na podany adres email chętni w ciągu 48 godzin otrzymają wszystkie informacje. W przypadku braku – należy skontaktować się z biurem organizacyjnym biuro@x-plore4x4.pl.

Jeżeli zastanawiasz się jakie auta kupują Polacy? –  przeczytaj nasz artykuł.

Słuchaj nas online!

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia