Aurus Senat w Dubaju – rusza produkcja w ZEA

Aurus Senat ekskluzywna rosyjska limuzyna produkowana w Dubaju. Pierwszy raz od upadku Związku Radzieckiego Rosjanie podbijają nowe rynki.

426

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

W epoce, gdzie luksus i technologia to wyznaczniki motoryzacyjnych koncernów, Federacja Rosyjska podbija bliskowschodnie rynki. Denis Manturow, wicepremier i minister handlu i przemysłu Rosji ogłosił z dumą, że w niedzielę, 12 listopada, rozpoczęto produkcję rosyjskich limuzyn Aurus w prestiżowym miejscu. Aurus Senat w Dubaju – rusza produkcja w ZEA.

Aurus Senat w Dubaju – rusza produkcja w ZEA.

Tym samym zaczęła się produkcja dwóch najwyższej klasy modeli – Aurus Senat i SUV Komendant. Manturow podkreślił, że Senat, będący synonimem elegancji, stanowi jedynie preludium do wielkich planów koncernu. Rosyjska marka zamierza nie tylko zdobyć rynek, lecz także dostosować limuzyny Aurus do indywidualnych upodobań nabywców na pustynnych ziemiach Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Aurus Senat w Dubaju - rusza produkcja w ZEA. - Model Senat
Aurus Senat w Dubaju – rusza produkcja w ZEA. – Elegancja i nowoczesność

Decyzja o lokalizacji produkcji w Dubaju nie jest przypadkowa. Ma związek z trudnościami Rosji związanymi z prowadzoną wojną z Ukrainą i sankcjami ze strony Zachodu. Rosjanie widzą potencjał rynku Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej dla swoich luksusowych pojazdów. Manturow zdradził, że to tylko początek, a Aurus planuje stopniową ekspansję, obejmującą także inne kraje regionu.

Historia, design i elegancja Aurusa.

Aurus to nie tylko marka samochodów luksusowych, to design i elegancja zamknięte w jednym. Swój początek datuje od 2013 roku, kiedy to specjaliści z Niemiec wzięli udział w projektowaniu tych wyjątkowych pojazdów. Mimo kontrowersji i prób zakłócenia procesu rejestracji w Unii Europejskiej, marka przetrwała, a dziś wrzuca swoje „3 grrosze” do kreacji standardów luksusu poza granicami Federacji Rosyjskiej.

Jednym z najnowszych członków rodziny Aurus jest model Lafet. Określany jako „samochód pasażersko-towarowy”, elegancki karawan zdaniem przedstawicieli koncernu łączy w sobie funkcjonalność i doskonałość technologiczną. Wyposażony w hybrydową jednostkę napędową, V8 o mocy 598 koni mechanicznych, silnik elektryczny o mocy 38 koni oraz 9-biegową automatyczną skrzynię biegów, Lafet to wyraz kreacji rosyjskich inżynierów.

Aurus Senat w Dubaju - rusza produkcja w ZEA.
Aurus Senat w Dubaju – czas na nowe rynki

Aurus planuje zdominować Bliski Wschód

Produkcja w Dubaju to nie tylko moment triumfu dla Aurusa, ale także strategiczny ruch w kontekście sankcji. Obecność rosyjskich limuzyn na ziemi Bliskiego Wschodu to dopiero początek, a plany obejmują także otwarcie salonu w Arabii Saudyjskiej.

Początek produkcji rosyjskich limuzyn Aurus w Dubaju otwiera nowy rozdział w historii tej prestiżowej marki. Zjednoczone Emiraty Arabskie stają się teraz sceną dla jednego z najbardziej ekskluzywnych symboli rosyjskiego luksusu. Aurus Senat zdobywa serca Dubaju, a rosnący popyt na markę sugeruje nie tylko sukces. To też interesująca przyszłość dla tej wyjątkowej linii samochodów luksusowych.

Chcesz poczytać więcej o tym koncernie? a może impreza Cabrio?

Słuchaj nas online! – Radio Bezpieczna Podróż (bezpiecznapodroz.org)

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia