Youngtimer Święta czyli Wigilijny Spot YW i zbiórka prezentów dla potrzebujących 17.12.2023 –  Warszawa

Dom Pomocy Społecznej "Leśny" czeka na Waszą pomoc! Startujemy w niedzielę od godziny 10:00 do 14:00 Błonia PGE Narodowego w Warszawie

369

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Youngtimer Święta czyli Wigilijny Spot YW i zbiórka prezentów Błonia PGE Narodowego 17.12.2023 -  Warszawa Dom Pomocy Społecznej "Leśny"
Youngtimer Święta czyli Wigilijny Spot YW i zbiórka prezentów Błonia PGE Narodowego 17.12.2023 -  Warszawa Dom Pomocy Społecznej "Leśny"

Youngtimer Święta czyli Wigilijny Spot YW i zbiórka prezentów dla potrzebujących obędzie się jak większość spotkań organizowanych przez YW na Błoniach PGE Narodowego. Zapraszamy, na tradycyjne już Wigilijne Spotkanie Klasycznej Motoryzacji, połączone ze zbiórką prezentów dla tych najbardziej potrzebujących. Koniecznie w mikołajowych przebraniach i przyozdobionych samochodach gdyż to nadaje dodatkowej powagi wydarzeniu. 

Youngtimer Święta czyli Wigilijne Spotkanie YW

Będziemy zbierać rzeczy dla podopiecznych Domu Pomocy Społecznej „Leśny” w Warszawie:

 Kawę sypaną
 Kubki ceramiczne (nadające się do mycia w zmywarce)
 Skarpety bawełniane męskie, bezuciskowe, rozmiary 38-43
 Skarpety bawełniane damskie, rozmiary 36-42
 Dresy, szlafroki, piżamy w dużych rozmiarach (L-XXXL)

Wszystkie zebrane rzeczy będą przekazane w formie prezentów, więc rzeczy powinny być nowe. Youngtimer dostarczy je osobiście w ciągu tygodnia poprzedzającego tegoroczne Święta Bożego Narodzenia.

Youngtimer Święta czyli Wigilijny Spot YW – 17.12.2023 – Błonia PGE Narodowego

Startujemy w niedzielę, 17 grudnia od godziny 10:00 – Błonia PGE Narodowego. Dokładną lokalizację wraz z mapką umieścimy na stronie wydarzenia w ciągu kilku najbliższych dni.

Jest to ostatnie w tym roku kalendarzowym spotkanie, więc miło będzie się z Wami jeszcze raz zobaczyć, złożyć życzenia i przy okazji wspólnie zrobić coś dobrego!

Pamiętajcie Dom Pomocy Społecznej „Leśny” czeka na Waszą pomoc!

Do zobaczenia!

Youngtimer Święta czyli Wigilijny Spot YW i zbiórka prezentów Błonia PGE Narodowego 17.12.2023 -  Warszawa Dom Pomocy Społecznej "Leśny"
Youngtimer Święta czyli Wigilijny Spot YW i zbiórka prezentów Błonia PGE Narodowego 17.12.2023 –  Warszawa Dom Pomocy Społecznej „Leśny”

17.12.2023 –  Warszawa Błonia PGE Narodowego, Youngtimer Święta czyli Wigilijny Spot YW i zbiórka prezentów dla potrzebujących, Startujemy w niedzielę od godziny 10:00 do 14:00 info

Pomóżcie nam wspólnie dla Was pracować, bo Warszawa to także Wy! Poznaj swoje miasto, za naszym pośrednictwem.

Na koniec zapraszam do przeczytania Volkswagen Transporter T1, czyli ogórek zdobywa świat oraz Rozgrzewanie silnika przed jazdą zimą

Zgłaszam się z apelem do organizatorów i uczestników do nadesłania krótkiej relacji lub chociażby kilku fotek. Z pewnością ukażą się na naszej stronie. Czekam na sygnał piotrpawlak@radiobp.org I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2023.

 

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia