Świat o decyzji Dudy

159

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Świat o decyzji Dudy
Świat o decyzji Dudy

Świat o decyzji Dudy. Wczoraj (31 stycznia) prezydent Polski Andrzej Duda podpisał ustawę budżetową na rok 2024, ale jednocześnie skierował ją do kontroli następczej do Trybunału Konstytucyjnego. Najważniejsza osoba w naszym państwie swoją decyzję uargumentowała tym, że udziału w obradach pozbawiono skazanych posłów Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika. Dodatkowo Duda podkreślił, że w przypadku niewpuszczenia na obrady obu panów za każdym razem będzie tak robił. Decyzja głowy państwa nie umknęła uwadze światowych mediów. Większość z nich podkreśla, że taka decyzja prezydenta tylko podsyci i tak już duży spór między rządzącymi, na których czele stoi Donald Tusk, a Andrzejem Dudą.

Świat o decyzji Dudy – ułaskawienie Kamińskiego i Wąsika

Przypomnijmy, że prezydent Andrzej Duda przed ośmiu laty po raz pierwszy ułaskawił posłów Prawa i Sprawiedliwości Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika. Niedawno jednak decyzją sądu obaj politycy zostali aresztowani w związku z tzw, aferą gruntową. Sprawą tą przez niemal dwa tygodnie żyła cała polska po czym Andrzej Duda ponownie ich ułaskawił. W wyniku tej decyzji Wąsik i Kamiński wyszli na wolność.

Zainteresował cię nasz artykuł? Przeczytaj także o potrąconej dziewczynce w Bielawie

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia