Dzisiejszy wypadek w Macierzy

Dzisiejszy wypadek w Macierzy

47

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Dzisiejszy wypadek w Macierzy
Dzisiejszy wypadek w Macierzy

Dzisiejszy wypadek w Macierzy. Dzisiaj (4 lutego) około godziny 4 nad ranem w Macierzy (województwo zachodniopomorskie) miał miejsce tragiczny wypadek samochodowy. Samochód marki Peugeot prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków jazdy i z dużą prędkością uderzył w drzewo, z pojazdu niewiele zostało. Ustalono, że srebrną osobówką kierował 37-letni mężczyzna, a obok siedziała 28-letnia kobieta. Oboje w wyniku tego zdarzenia ponieśli śmierć na miejscu.

Dzisiejszy wypadek w Macierzy – kolejna niepotrzebna śmierć

Dzisiejsza kolizja w Macierzy to już kolejny przykład wypadku samochodowego w naszym kraju, którego można było uniknąć. Wystarczyłoby tylko by mężczyzna, który siedział za kierownicą samochodu przestrzegał przepisów i zapewne tego artykułu by w ogóle nie było. Owe zdarzenie miało miejsce na drodze numer 125.

Dzisiejszy wypadek w Macierzy – Macierz


Macierz to wieś w województwie zachodniopomorskim, w powiecie łobeskim, w gminie Węgorzyno. Wieś liczy około 100 mieszkańców. Macierz to spokojna i malownicza wieś położona na Pojezierzu Drawskim. Wieś jest otoczona lasami i jeziorami, co czyni ją idealnym miejscem na wypoczynek. W Macierzy znajdują się liczne gospodarstwa agroturystyczne, które oferują noclegi i wyżywienie. Macierz jest dobrze skomunikowana z resztą województwa. Do wsi można dojechać autobusem lub pociągiem.

We wsi znajdują się również:

  • Kościół pw. św. Stanisława Kostki
  • Szkoła Podstawowa
  • Stacja benzynowa
  • Sklep spożywczy
  • Bar

Zainteresował Cię nasz artykuł? Przeczytaj także o Tobiaszu Bocheńskim kandydacie PIS

Brak postów do wyświetlenia