Dzisiejszy wypadek w Macierzy

Dzisiejszy wypadek w Macierzy

202

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Dzisiejszy wypadek w Macierzy
Dzisiejszy wypadek w Macierzy

Dzisiejszy wypadek w Macierzy. Dzisiaj (4 lutego) około godziny 4 nad ranem w Macierzy (województwo zachodniopomorskie) miał miejsce tragiczny wypadek samochodowy. Samochód marki Peugeot prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków jazdy i z dużą prędkością uderzył w drzewo, z pojazdu niewiele zostało. Ustalono, że srebrną osobówką kierował 37-letni mężczyzna, a obok siedziała 28-letnia kobieta. Oboje w wyniku tego zdarzenia ponieśli śmierć na miejscu.

Dzisiejszy wypadek w Macierzy – kolejna niepotrzebna śmierć

Dzisiejsza kolizja w Macierzy to już kolejny przykład wypadku samochodowego w naszym kraju, którego można było uniknąć. Wystarczyłoby tylko by mężczyzna, który siedział za kierownicą samochodu przestrzegał przepisów i zapewne tego artykułu by w ogóle nie było. Owe zdarzenie miało miejsce na drodze numer 125.

Dzisiejszy wypadek w Macierzy – Macierz


Macierz to wieś w województwie zachodniopomorskim, w powiecie łobeskim, w gminie Węgorzyno. Wieś liczy około 100 mieszkańców. Macierz to spokojna i malownicza wieś położona na Pojezierzu Drawskim. Wieś jest otoczona lasami i jeziorami, co czyni ją idealnym miejscem na wypoczynek. W Macierzy znajdują się liczne gospodarstwa agroturystyczne, które oferują noclegi i wyżywienie. Macierz jest dobrze skomunikowana z resztą województwa. Do wsi można dojechać autobusem lub pociągiem.

We wsi znajdują się również:

  • Kościół pw. św. Stanisława Kostki
  • Szkoła Podstawowa
  • Stacja benzynowa
  • Sklep spożywczy
  • Bar

Zainteresował Cię nasz artykuł? Przeczytaj także o Tobiaszu Bocheńskim kandydacie PIS

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia