Fundacja Edukacyjna Argo – Budowanie mostów pomiędzy ludźmi a zwierzętami.

171

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Fundacja Edukacyjna Argo oferuje
Hodowla,adopcja szczeniaków i psów oraz profesjonalne usługi behawiorystyczne!

W Legionowie, gdzie wspólnota jest kluczowym elementem życia, Fundacja kształtuje nowe standardy w dziedzinie opieki nad zwierzętami. Pod opieką pełną pasji i miłości Pani Barbary Wymazał oraz Pani Iwony Wymazał. Fundacja nie tylko zajmuje się hodowlą i adopcją szczeniaków i psów, ale także oferuje profesjonalne usługi behawiorystyczne, oraz innowacyjny program artystyczny angażujący w społeczny dialog zarówno młodych, jak i seniorów.

1. Hodowla i adopcja – droga do nowego domu

Fundacja „Edukacyjna Argo” to ostoja dla zwierząt, gdzie marzenia o towarzyszu stają się rzeczywistością. Pani Barbara Wymazał, pełna zapału i oddania, kieruje hodowlą szczeniaków oraz adopcją psów z różnych sytuacji życiowych. Zespół fundacji skrupulatnie dba nie tylko o zdrowie zwierząt, ale także o ich dobrostan psychiczny, starając się znaleźć dla każdego psa dom, w którym będzie szczęśliwy.

Program adopcyjny to nie tylko formalności związane z przekazaniem zwierzęcia do nowego właściciela. Fundacja angażuje się w długotrwałe relacje, oferując wsparcie w procesie adaptacji i udzielając porad z zakresu opieki i szkolenia psa. Dzięki temu każde zwierzę trafia do domu, gdzie czeka na nie nie tylko miska z jedzeniem, ale przede wszystkim ciepła i bezpieczna miłość.

2. Behawiorystyka – klucz do zrozumienia i harmonii

Fundacja zdaje sobie sprawę, że każdy pies to indywidualna osobowość z własnymi potrzebami i charakterem. Dlatego też, oprócz hodowli i adopcji, oferuje profesjonalne usługi behawiorystyczne. Pani Iwona Wymazał to wykwalifikowana specjalistka. Pracuje z właścicielami psów, pomagając zrozumieć i rozwiązać problemy behawioralne. Indywidualne podejście do każdej sytuacji pozwala na budowanie zdrowej relacji między człowiekiem a psem, co jest kluczowe dla harmonijnego współżycia.

3. Program artystyczny – sztuka jako narzędzie wspólnoty

Fundacja nie tylko skupia się na psach, ale także angażuje społeczność w program artystyczny. W ramach tego programu organizowane są warsztaty plastyczne, które mobilizują mieszkańców Legionowa, bez względu na wiek. To innowacyjne podejście do współpracy z lokalną społecznością, której celem jest nie tylko zwiększenie świadomości na temat adopcji zwierząt, ale także integracja międzygeneracyjna i wspólne tworzenie sztuki.

Fundacja to więcej niż tylko miejsce, gdzie można znaleźć nowego czworonożnego przyjaciela. To miejsce, które skupia się na budowaniu mostów pomiędzy ludźmi a zwierzętami, a także między różnymi pokoleniami. Działa z pasją i zaangażowaniem, tworząc społeczność, w której miłość do zwierząt i sztuki łączy serca ludzkie. Dzięki Pani Barbarze Wymazał i jej zespołowi, psiakom żyje się lepiej .

Zapraszam do wysłuchania podcastu z Prezesem Fundacji Edukacyjna Argo, rozmawiała Patrycja Tabaczek

Zainteresował Cię temat społeczności legionowskiej? Więcej ciekawych tematów znajdziesz pod tym linkiem

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia