Ochrona Jarosława Kaczyńskiego w Sejmie jak SOP

Ochrona Jarosława Kaczyńskiego - prawda czy fałsz? Czy prywatni ochroniarze to tylko współpracownicy klubu PiS? Są w Sejmie na specjalnych prawach?

161

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Ochrona Jarosława Kaczyńskiego
Ochrona Jarosława Kaczyńskiego jak prywatna SOP

„Otóż, według Centrum Informacyjnego Sejmu, prywatna ochrona Jarosława Kaczyńskiego to jedynie zwykli „współpracownicy klubu PiS”. Chociaż Szymon Hołownia wielokrotnie zapewniał, że Straż Marszałkowska może skutecznie chronić posłów, to prywatni ochroniarze z Grom Group wciąż towarzyszą Kaczyńskiemu w Sejmie, swobodnie penetrując kuluary.

Kaczyński na specjalnych prawach?

Centrum Informacyjne Sejmu z kolei z gracją udaje, że prywatnej ochrony po prostu nie ma. Wirtualna Polska, zawsze gotowa do odkrywania prawdy, przeciera oczy ze zdziwienia i demonstruje, że rzeczywistość kłóci się z oficjalnymi twierdzeniami. Ochrona Jarosława Kaczyńskiego nie do ruszenia?

Szymon Hołownia, mający oczywiste zdolności do odkrywania intratnych tematów, obiecywał przeprowadzenie audytu. Rzeczywistość pokazuje, że prywatni ochroniarze, którzy od lat towarzyszą Kaczyńskiemu, wcale nie są zastępowani. Kancelaria Sejmu i Centrum Informacyjne Sejmu oświadczają, że wszyscy ci ochroniarze to po prostu współpracownicy PiS. Tacy którzy dostali przepustki na bazie wniosków klubu parlamentarnego. Oczywiście, żaden z nich nie przynosi na teren Sejmu broni, a kontrolę bezpieczeństwa przeprowadza rzekomo Straż Marszałkowska.

Jednak prywatna SOP

Szkoda tylko, że Szymon Hołownia wcześniej nie był tak roztropny, jak teraz, gdy przyznaje, że prywatna firma ochroniarska nosząca dumne miano Grom Group jest traktowana „na równi ze Służbą Ochrony Państwa”. Nawiasem mówiąc, od lat prywatni ochroniarze ochraniają Kaczyńskiego nawet wtedy, gdy był wicepremierem. Teraz, mimo zmiany władzy, niewiele się zmieniło, a ci tajemniczy, niewidzialni stróże rzadko odstępują prezesa PiS, zawsze gotowi do akcji, chyba że jest otoczony kordonem posłów.

Czy Kancelaria Sejmu i Centrum Informacyjne Sejmu nie dostrzegają prywatnej firmy ochroniarskiej w akcji? Oczywiście, według nich to po prostu zwykli współpracownicy posłów. Takie rozumienie rzeczywistości jest jak najbardziej zgodne z obietnicą Szymona Hołowni dotyczącą przeprowadzenia audytu. Jak widać, obie strony mają jednak zupełnie różne pojęcia o tym, co oznacza „bezpieczeństwo” i „ochrona prywatna”.

Radiowa redakcja z niepełnosprawnościami

Zrelaksuj się i zajrzyj do naszej Kulinarnej Nawigacji. Tam gdzie Szef Narodowej Reprezentacji Kulinarnej przybliża prawdę o jedzeniu, jego serwowaniu i produkcji. Najmniej tam przepisów kulinarnych a prawda o jakości jedzenia jest zabójcza jak ono samo. Kulinarna Reprezentacja Polski zdobyła złoto na Olimpiadzie 2024!!!

Za to restauracja Zdrówko prowadzona przez osoby niepełnosprawne jest hitem zdrowego jedzenia.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia