Paulina Chylewska w TVP

Paulina Chylewska w TVP

177

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Paulina Chylewska w TVP
Paulina Chylewska w TVP

Paulina Chylewska w TVP. „Super Express” podaje, że po siedmiu latach spędzonych w Polsacie do Telewizji Polskiej powraca Paulina Chylewska. Dziennikarka od razu ma grać jedną z głównych ról flagowej stacji. Najciekawsze jest to, że jeszcze na początku lutego nasza bohaterka nie dawała żadnych oznak aby do takiego ruchu mogło dojść.

Paulina Chylewska w TVP powroty do TVP

Od czasu przejęcia władzy w naszym kraju przez rząd Donalda Tuska coraz częściej słyszy się o powrotach do TVP. W najbliższym czasie jedną z takich osób ma być Paulina Chylewska, która powraca do TVP po siedmiu latach. Chylewska ma zajmować się głównie sportem z czego jest najbardziej znana, a fani ją kochają. Wcześniej mówiło się także, że do Telewizji Polskiej ma przenieść się Marcin Feddek prywatnie mąż Chylewskiej.

Paulina Chylewska w TVP – Chylewska dla Plotka

Wiele jest osób, którzy z jakiś powodów przenoszą się do Telewizji Polskiej, jest to tylko i wyłącznie ich indywidualna sprawa, każdy sam podejmuje decyzje czemu chcę odejść. Pracowałam na Woronicza ponad 20 lat także jasne jest, że mam duży sentyment do TVP. Dość często spoglądam co się tam dzieje. Ciekawa jestem co i w jakim stopniu się tam zmieni po przejęciu władzy przez rząd Donalda Tuska mówiła Plotkowi. Tamtejszy dziennikarz zapytał Chylewską czy widząc te wszystkie przenosiny do TVP by się tam jeszcze widziała, nie, nie widziałabym się odpowiedziała.

Paulina Chylewska w TVP – początki Chylewskiej

Przypomnijmy, że Paulina Chylewska zaczęła pracę w TVP w 1996 roku gdzie była współprowadzącą programu „Rower Błażeja”. Następnie popularna dziennikarka dołączyła do redakcji sportowej, a w latach 2008 – 2017 współprowadziła m. in. „Wielki Test”, „Kawę czy Herbatę i „Kocham cię, Polsko”. Od 2017 roku Paulina Chylewska rozpoczęła pracę w Polsacie oczywiście dziale sportu. Wystąpiła m. in. w „Tańcu z Gwiazdami” gdzie zajęła ósme miejsce.

Zainteresował cię nasz artykuł? Przeczytaj także o homofobicznym zdarzeniu w Warszawie

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia