Apsley Business School of London – Collegium Humanum i znikające informacje ze strony internetowej Uczelni.

Collegium Humanum przywiązuje dużą wagę do współpracy z miastem i lokalną społecznością, co jest widoczne także w działalności uczelni, jej misji oraz oferowanych programach. Uczelnia stara się odpowiadać na potrzeby edukacyjne nowoczesnego rynku pracy, przygotowując studentów do wyzwań współczesnego świata.

1549

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Szacowne Apsley House pod adresem ze strony internetowej czyli Third Floor Apsley House, 176 Upper Richmond Road, London SW15 2SH
Szacowne Apsley House pod adresem ze strony internetowej czyli Third Floor Apsley House, 176 Upper Richmond Road, London SW15 2SH

Prezydent Rzeszowa, Tadeusz Ferenc, aktywnie wspierał utworzenie i działalność oddziału uczelni Collegium Humanum w Rzeszowie. W swoim przesłaniu zachęcał do studiowania na tej uczelni, podkreślając jej ofertę edukacyjną​​. Tak było w 2019 roku. Obecny Prezydent Konrad Fijołek był bliskim współpracownikiem ówczesnego Prezydenta Ferenca.

Wszyscy kochamy edukację, daje ona wykształcenie potrzebne do bycia lepszym i większego uposażenia

Oddział w Rzeszowie oferuje szeroki zakres programów edukacyjnych, w tym studia pierwszego i drugiego stopnia z psychologii i pedagogiki​​. Ponadto uczelnia ta wyróżnia się bogatym programem studiów podyplomowych, w tym Executive Master of Business Administration (MBA) i inne, skierowane do osób poszukujących specjalistycznej wiedzy w różnych dziedzinach zarządzania i biznesu​​. Tak więc napisaliśmy o tym że Prezydent Fijołek jest absolwentem MBA Collegium Humanum bo tak było w Wikipedii przed zmianami w dniu 11 marca… zmiana z godziny 15:42 przez Szym123, mamy numer IP urządzenia z którego zrobiono zmiany oraz GPS lokalizację. Byliśmy przekonani że jest to fakt niezbity bo informacja o tym była ujawniona w Wikipedii na stronie o Panu Konradzie Fijołku. Nie wiemy jak było z członkostwem w Radzie Collegium Humanum bo było zaproszenie i w Wiki też był wpis że jest członkiem a potem przekierowanie ze strony do wykazu członków zniknęło.

Istniało domniemanie że skoro oficjalna ogólnodostępna informacja o tym fakcie jest na Wikipedii to jest to prawda. Niestety okazało się że po naszej publikacji została ona usunięta. Czyżby Pan Prezydent Konrad Fijołek i jego służby prasowe pozwoliły na to kłamstwo przez długi czas?

Sprostowanie – Pan Prezydent nie ukończył Collegium Humanum tylko Apsley Business School

Poniżej prośba o sprostowanie z zarzutem że jesteśmy nierzetelni. Dlatego w tym artykule wyjaśniamy dokładnie wszystkie nasze odkrycia z potwierdzeniem źródeł. Co do usunięcia pierwotnego artykułu to został w nim zmieniony fakt że Pan Prezydent ukończył słynne Londyńskie Apsley Business School. Wikipedia jest o tyle rzetelna że istnieje domniemanie że profile ważnych osób są prowadzone a przynajmniej kontrolowane przez zainteresowanych. Tak jest ze względu na popularność tego medium.

Dopiero po medialnych rewelacjach zajrzeli do Wikipedii do której wpisy robiły także osoby związane z Ratuszem??? Obecnie jest tam wpis że Pan Prezydent Fijołek ma dyplom nie Collegium Humanum ale Apsley Business School of London. Niestety link w Wikipedii prowadzi jedynie do miasta Londyn i brak przeniesienia do siedziby Uczelni Apsley. Oryginalny wpis Wikipedii, i jego karta sprzed usunięcia w wersji w trakcie usuwania na zdjęciu poniżej.

Wikipedia prawdę ci powie, resztę dopowie Google i Krajowy Rejestr Sądowy

Wikipedia Polska ani Brytyjska nic nie wie o Apsley Business School of London a link w Google prowadzi jak widać do rejestru jako sp. z o.o. i kapitałem 5tys zł. Dziwne ale prawdziwe. Natomiast KRS 0000990137 Apsley Business School of London po wpisaniu w google pokazuje twór zarejestrowany w Polsce. Natomiast Apsley House na który powołuje się wpis w Facebook prowadzi do Muzeum Wellingtona. Wpisując adres podany na stronie https://apsley.cloud/apsley-main/ otwiera się google ze street view. Poza tym że ma jedynie 1 opinie google to zdjęcie przedstawia firmę zajmującą się opieką społeczną. Jest taka zasada od Harvarda do Uniwersytetu Warszawskiego że uczelnie mają internetowy adres w domenie .edu a polskie .edu.pl

Strona Apsley Business School of London ma stronę niezabezpieczoną i to w domenie .eu o zgrozo, tak nie ma .edu no cóż. Apsley Group to także coś dziwnego, napis mówi że to liderzy w edukacji globalnej a .edu nie ma. Wszystkie tropy prowadzą do nikąd więc może trzeba zapytać Pana Prezydenta o skan dyplomu? Może chodził na uczelnię i padł ofiarą mistyfikacji a bilety lotnicze do Londynu drogie. Jeśli został oszukany to bardzo nieładnie, tak się nie robi.

Tymczasem… Collegium Humanum Rzeszów – PALI SIĘ

Collegium Humanum przywiązuje dużą wagę do współpracy z miastem i lokalną społecznością, co jest widoczne także w działalności uczelni, jej misji oraz oferowanych programach. Uczelnia stara się odpowiadać na potrzeby edukacyjne nowoczesnego rynku pracy, przygotowując studentów do wyzwań współczesnego świata.

Na podstawie pozyskanych przez nas ogólnodostępnych informacji Prezydent Rzeszowa, Konrad Fijołek, odegrał znaczącą rolę w powstaniu i rozwoju oddziału Collegium Humanum w stolicy Podkarpacia. Dostrzegał on również potencjał Collegium Humanum w wypełnianiu luki na rzeszowskim rynku edukacyjnym. Tak więc stracił czujność i padł ofiarą Pawła Cz. jak wielu innych samorządowców. Na marginesie Rektor Paweł Cz. został Honorowym Gaśniczym czyli wie jak gasić pożary? no chyba nie!

Pytanie jednak czy czy będąc na tak wysokim stanowisku nie powinien iść na studia do Apsley jak sam się chwali dyplomem? Czy nie jest dziwne że Apsley nie figuruje w indeksie uczelni Londyńskich nie wspominając o indeksie krajowym Wielkiej Brytanii. Chyba że czegoś nie znaleźliśmy, prosimy więc o udokumentowanie istnienia.

Prezydent Fijołek aktywnie wspierał działania uczelni. Uczestniczył w uroczystych inauguracjach roku akademickiego, a także współpracował z Collegium Humanum przy organizacji wydarzeń edukacyjnych i społecznych. Promował uczelnię jako ważną instytucję edukacyjną w Rzeszowie, przyczyniając się do wzrostu jej rozpoznawalności i prestiżu. Został zaproszony do Konwentu uczelni ale strona przestała istnieć jedyne co to zdjęcie z zaproszenia ale czy przyjął? nie wiemy! Wyszukiwarka uniwersytetów w Brytanii SI-UK też nic nie wie o Apsley. Uznawanie zagranicznych dyplomów i świadectw i tu nie chcieli z nami o tym rozmawiać. To my pokazujemy jak wygląda dyplom Apsley Business School w skrócie ABS czyli absolutny brak „hamulcuf

A my dalej swoje czyli jak to było na początku…

Oddział Collegium Humanum w Rzeszowie oferuje szeroką gamę kierunków studiów, odpowiadając na potrzeby lokalnego rynku pracy. Uczelnia przyciąga do miasta studentów z całej Polski, co przyczynia się do jego rozwoju gospodarczego i społecznego. Collegium Humanum aktywnie angażuje się również w życie społeczne i kulturalne Rzeszowa, organizując różnego rodzaju wydarzenia i inicjatywy.

Prezydent Fijołek deklaruje dalsze wsparcie dla Collegium Humanum. Wspólnie z uczelnią planuje on rozwój oferty edukacyjnej i wzmacnianie pozycji Rzeszowa jako ośrodka akademickiego. Współpraca między miastem a uczelnią ma charakter długofalowy i będzie kontynuowana w przyszłości, przynosząc korzyści zarówno studentom, jak i całej społeczności Rzeszowa.

Podsumowując, zaangażowanie Prezydenta Fijołka w działalność Collegium Humanum w Rzeszowie miało kluczowe znaczenie dla jej rozwoju. Uczelnia stała się ważną instytucją edukacyjną w mieście, oferując studentom wysokiej jakości kształcenie i szerokie możliwości rozwoju. Współpraca między miastem a uczelnią jest obiecująca dla przyszłości Rzeszowa jako prężnie rozwijającego się ośrodka akademickiego.

Tak było a jak teraz będzie? cdn zapraszamy

————————-

redakcja z niepełnosprawnościami portal i radio
redakcja bez barier z niepełnosprawnościami portal i radio

Dziękujemy że przeczytałeś ten artykuł, jest on przygotowany przez naszą redakcję składającą się z osób z niepełnosprawnościami. Niektórzy z nas mają znaczne dysfunkcje jak porażenie mózgowe jednak walczymy bo umysły mamy dzielne dzięki takim jak TY. Takim którzy dają nam wiarę w sens tego co robimy. Im większy nasz zasięg tym więcej takich jak MY znajdzie sens życia dzięki takim jak TY.

Pierwsza w UE radiowa i portalowa redakcja z niepełnosprawnościami

Przełam swoje bariery, dołącz do nas, mamy świetne narzędzia do niwelowania różnic i doświadczenie w kaształceniu osobowości. Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Razem pokonamy trudności a ty zostaniesz świetnym dziennikarzem. Walcz razem z nami o lepsze jutro takich jak TY i MY. kontakt@radiobp.org

Prowadzimy restaurację ZDRÓWKO którą wspiera Jarosław Uściński

redakcja z niepełnosprawnościami portal i radio
redakcja z niepełnosprawnościami portal i radio

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia